Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 14 éves fiú vagyok, pattanások...

14 éves fiú vagyok, pattanásokra mit ajánlanátok?

Figyelt kérdés

valami kenőcs vagy akármi? nincs rajtam rengeteg, csak azé több van amit megtűrök magamon, szeretném őket eltűntetni, ja és nagyon sok olyan kis folt van az arcomon ami régi pattanásnak a helye, azt mondja anyám h az azért mert be van gyulladva és megint lesz ott pattanás...

mivel lehetne eltűntetni mindezt? valami olcsóbb szer kellene, de jó is legyen


2012. dec. 22. 22:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Egy kis élesztõt áztassál be egy kis langyos tejbe, és ezt kend a pattanásokra, hagyd rajta száradni. Mosogathatod kamillateával is, mert az gyulladásgátló.
2012. dec. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Fekete szappant ajánlom nagyon jó. Ha viszont nagyon gyulladtak sudokrémet vagy aloeverát(igazi növényből) kenj rájuk. De ha nagyon zavarnak és nem használnak ezek sem, menj el bőrgyógyászhoz, ő majd ír fel neked krémet beg gyógyszert, ha ez a sok patti valaminek a következménye.
2012. dec. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
próbáltam már az élesztőt, nem túlságosa jött be, de majd megpróbálom többször, és a kamillát is megpróbálom majd, kösz a választ
2012. dec. 22. 22:33
 4/7 anonim ***** válasza:
Himalája sószappan. DM-ben kapható.
2012. dec. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Én is elég pattanásos voltam, és a balea szerek szüntették meg, csak türelmesnek kell lenni, és tényleg minden nap letisztítani és bekenni, és egy-két hónap alatt tök szép lett az arcom. Van még egy krém ami szintén nagyon jó, az a neve, hogy akneroxid, ha ezt választod az enyhébbik fajtát kérd, ez gyorsabb megoldás, viszont én érzékeny voltam rá és bedagadt tőle a szemem.
2012. dec. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
..:) több tízezret dobtam ki MINDENFÉLE szerre...eredmény... hm... SEMMI!!!!... nagyon függ a bőrödtől.. amúgy tényleg vannak ezek a különleges szappanok.. mosd meg naponta 3x vele az arcod,meg élesztőt próbálj meg rákenni. amúgy a cink tabletta is hatásos lehet.. a fogkrém nekem nemjött be, csak annyit tett hogy reggelre kb 6db sárga pati kijöt...D
2012. dec. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én sok mindent kipróbáltam, a márkás arclemosóktól kezdve a gyógynövényekig, végül a gyógyszertárban kapható Szalicilsavas alkohol arclemosó jött be. Segíthet, ha ezzel lemosod az arcod, aztán neogranormonnal bekened pl. éjszakára, én így csináltam, és reggelre szinte letisztult az arcom. De ez bőrtípustól is függ, nekem bevállt, hugomnak nem. De próbáld ki, 450 Ft körül van egy kis üveggel, sokáig elég, veszteni nem fogsz!
2013. jan. 8. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!