Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyiért és mennyi ideig...

Mennyiért és mennyi ideig tart egy kozmetikai hatásos kezelés pattanásokra? Vagy házilag mien praktikákat ajánlanátok?

Figyelt kérdés
eléggé pattanásos a homlokom főleg mikor megjön a menzeszem de van mikor szép tiszta az arcom de van mikor csúnya foltos a kinyomkodott pattanásoktól .
2011. júl. 1. 10:58
 1/3 anonim ***** válasza:

A kozmetikai kezelés körülbelül 1 óra és nekem olyan 2700 volt, de ez kozmetikusonként változó.

Annyiból áll, hogy először feltesz egy masszázskrémet, amit jól belemasszíroz az arcodba, majd azt letörli. Utána kigőzöli, az olyan 5-10 perc körülbelül, majd jöhet a nyomkodás. Végül pedig feltesz különböző nyugtató krémeket.

Én is voltam párszor, szebb lett tőle az igaz, de utána sokáig elég piros volt, néha be is sebesedett. Inkább elmentem a házi orvosomhoz és ő felírt nekem két "gyógyszert", amit mai napig használok és még fogok is.

Az egyik a zineryt ami receptköteles, másik pedig egy szalicilsav, amitnyugodtan megvehetsz a patikában. ez olyan 300-400 ft körül van. Ezt használom reggel, meg délután is néha.

A zineryt az max 2000 Ft. Azt este használom. :) Remélem tudtam segíteni. Inkább ezeket használd, mint a házi praktikákat, vagy ugye marad a kozmetikus :)

2011. júl. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tejet, tejterméket abszolút nem fogyasztani, fél év kell míg kimegy a szervezetből és csökkennek a pattik. Az alábbi gyógyszertári cuccok nem drágák, de hatásosak:

1) Lassari paszta 400 Ft-ért keverik ki.

2)Valamint 3%-os szalicilsavas kenőcs. Receptje: 30 gramm vazelin + 1 gramm szalicilsav. 350 Ft. Éjszakára kenni hetente 2-3-szor.

3) Aknesol-t is elkészítik, ha kell. Receptje:9 gramm Methenaminum, 0,45 gramm Tintura benzoes, 60 ml alkoholos oldat, 1 gramm szalicilsav. 900 Ft. (és nem 1400 Ft mint a gyári)

4) Aspirin maszk [link]

5) Paleolit étrend: [link]

2013. okt. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
En kozmetikushoz jarok kb 5hetente es nagyon szepen kitisztija es nem lesz utana sebes az arcom. Kb 3500-4000ft. Utana mindig ken valami nyugatto kremet.otthon en egyebkent teafaolajat hasznalok nekem nagyon bevalt az is.
2014. júl. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!