Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért van a gerkőcöknek...

Miért van a gerkőcöknek sejmes finom puha hajuk? és nekem már miért nem? 15f

Figyelt kérdés
:(
2012. dec. 23. 02:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Az újszülöttek haja egészen más, mint a felnőtt emberé. Pihés még a hajuk, de az nem olyan lesz később, a színe, az anyaga is változik (olyan, mint mikor sok baba kék szemmel születik, de az valójában nem olyan lesz).

Illetőleg a sok vegyszer is hozzájárulhat, hogy már nem olyan a hajad. Egy kis gyerek haját még nem érte annyi vegyszer, de egy felnőtt emberét igen (pláne a mai hajmosási szokások olyanok, amelyek nagyon árthatnak adott esetben a hajnak).

2012. dec. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de azért a fiúknál azt vettem eddig észre hogy nem is ápolják a hajukat megfelelően... Hajmosáshoz balzsamot sem szoktak használni sokan, márpedig pont attól lesz puha a haj, vagy hajpakolás... ilyesmik sokat segítenek.
2012. dec. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!