Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Félhosszú, erős, erősen...

Félhosszú, erős, erősen hullámos hajú lányok, ha egyenesre szárítjátok be a hajatokat, mennyire közelíti meg a vasalt formát?

Figyelt kérdés
Profiktól láttam már, hogy full egyenesre be tudják szárítani, de a vége nektek nem ugrik fel, ha mellőzitek a vasalót? Nekem ki is bolyhosodik kicsit tőle(a beszárítástól) , szóval hiába lesz 'egyenes' valamilyen szinten, olyan hullámos marad az összhatás.

2012. dec. 24. 11:07
 1/3 anonim ***** válasza:
nekem is ez a problémám vele.ilyenkor azt csinálom hogy beszárítom, utána fújok rá hővédőt és kicsit át vasalom így tartósabb lesz.:)
2012. dec. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen, ha nem vasalom ki, száll mindenfelé, hiába egyenes összességében, akkor is inkább szálkás és látszanak benne kanyarok. Mondjuk nekem eléggé száraz a hajam, lehet ez is a baj.
2012. dec. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Sosem sikerült még normálisan beszárítanom a hajamat, ugyanezt az "eredményt" érem el mint te.

A vasalás is max 12 órán keresztül bírja, utána itt-ott hullámos lesz.


Sajnos nem vagyok profi fodrász, úgyhogy segíteni nem tudtam.

2012. dec. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!