Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak a babahajammal,...

Mit csináljak a babahajammal, állandóan kiáll a hajam közül és nagyon idegesít. Hajwax-al le lehetne lapítani? Bezsírosodna tőle?

Figyelt kérdés
mindenkinek ki fog hullani a babahaja?és hányéves korig max?

2012. dec. 24. 16:31
 1/3 anonim ***** válasza:

18 vagyok, és nekem még mindig van. Egy darabig zseléztem és lakkoztam, de lelapult, ragacsos és zsíros kinézetű lett tőle a hajam, arról nem is beszélve, hogyha megfésültem, vagy csak beletúrtam, apró, átlátszó, fehéres darabkákban lejött egy kevés, és ettől korpásnak is látszott, tehát sürgősen meg kellett mosnom. Úgyhogy úgy döntöttem, inkább megbarátkozok vele.

Egyébként arra gondolsz, ami a homlokodnál van a hosszabb szálak előtt, puha és rövid? Vagy a kihulló szálak helyére növő újak, amik a fejtetődön is kiállnak, amíg kellő hosszúságúra nem nőnek??

2013. jan. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
a homlokomon van meg a tarkómón is
2013. jan. 4. 17:33
 3/3 anonim ***** válasza:
Értem. Van, akinek megerősödik, vagy "elkopik", férfiak esetén kihullik (kopaszodás), de harmincas nőnek is láttam, hogy volt, szóval nem tudom, hogy neked eltűnik, kihullik-e majd
2013. jan. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!