Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tapasztalatok a contractubex...

Tapasztalatok a contractubex gélről? FONTOS!

Figyelt kérdés

A pattanások utáni hegeket (kb 1hetes hegek) még eltünteti ha esetleg jövőhéten kezdeném el használni? A régebbi hegekre is jó? Mennyi idő kell,hogy hasson?

Nagyon megbántam,hogy hozzányúltam a pattanásaimhoz és most több lett és nagyonsoknak ottmaradt a nyoma és már depressziós vagyok az arcom miatt:( és a kozmetikusom nem vállal még hámlasztást mert annyira tele van az arcom,hogy nagyonsok tisztításra kell még járnom,így lehet csak jövőre lehet majd elkezdeni :((( a hegek nagyon zavarnak, a pattanások annyira nem :(((((( SEGÍTSEN VALAKI!! köszönöm előre is :/ 16/L



2012. dec. 25. 14:32
 1/6 anonim ***** válasza:
pár hetes hegre még teljesen megfelelő, nekem sérülés utáni heget is jól 'ellátott'. csak kicsit drága.
2012. dec. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

nagyon szépen köszönöm a válaszodat!! :)

ha rákenem a patikra akkor nemgyulladnak be jobban? lehúzza őket? mert ugye szilikonos (azt olvastam) és félek,hogy jobban begyullasztaná őket:S meg,hogy eltömít-e...

2012. dec. 25. 20:25
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne a pattanásra kend! Nekem az egyik műtéti HEGet húzta le, majdnem 100%-osan eltüntette, a másikra meg semmit sem hatott, holott egyszerre kezeltem őket, egyszerre műtöttek szóval nem tudom hogy miért hatott az egyik hlyen és miért nem a másikon, de azt biztos, hogy nem pattanásirtó készítmény hanem a hegeket tünteti el "legjobb tudása szerint".
2012. dec. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A hegekre való,akár régi akár frissebb.Jó pár hét mire hatni kezd,én műtét utáni hegekre használtam, van amelyik szebb lett tőle, de van amelyiknél semmi változást nem tapasztaltam, hiába kentem.
2012. dec. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Menj el bőrgyógyászhoz és irass fel valamit az arcodra. 5 évvel ezelőtt nekem is nagyon csúnya gyulladt pattanásos volt az arcom, meg heges és felírtak egy gyógyszert, az a neve, hogy Roaccutan. Fél évig szedtem és nagyon szépen kitisztította az arcom, elmúlasztja a hegeket is, szóval mindenféleképpen megérte. Mostanában megint kezdek pattis lenni, ezért még időben elmentem orvoshoz, mert annó azt mondta, hogy valakinél évek múlva megint előjönnek a pattanások és akkor megint szükséges egy fél éves kúra, és utána már elmúlnak végleg. De most inkább mást írattam, ami kevésbé drasztikus, mert elég veszélyes gyógyszer amúgy, most Tenutant szedek és Differin krémmel kenem az arcom. Majd 3 hónap múlva kiderül hatott-e. Tehát én mindenképpen a bőrgyógyászt javasolnám. Sok sikert. :)

(Ui: Bocsi, hogy nem egészen a kérdésre válaszoltam és, hogy hosszú lett.)

2012. dec. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
tokeletes volt a valaszod,koszonom! most fogok idopontot kerni borgyogyaszatra unnepek utan:)
2012. dec. 29. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!