Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fehér bőrű enyhén szeplős sok...

Fehér bőrű enyhén szeplős sok anyajeggyel rendelkező böröm van. Van hozzám hasonlo aki szolizik és képes e lebarnulni?

Figyelt kérdés
2012. dec. 26. 11:54
 1/4 anonim ***** válasza:

szia,azt hogy letudsz e barnulni te fogod megtapasztalni.

én is falfehér vagyok,és ha akarom olyan leszek mint aki nyaralni volt.

az már más kérdés hogy tele vagyok anyajeggyel de eddig még nem volt semmi.

nyáron le szoktal banulni?vörös a hajad vagy milyen szinü?

2012. dec. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nagyon nem ajánlom a szoláriumot. Még a sötétebb bőrűeknek is veszélyes, nemhogy neked. De ha évek múlva bőrbetegséggel ne adj' Isten rákkal küzdenél, gondolj arra hogy de bolond is voltam, hogy némi barnaságért feláldoztam az egészségem, és a fiatalságom, mivel a szoli öregíti is a bőrt!
2012. dec. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 saveme válasza:

[link]


ha ezt mondják a szakik, akkor érdemes már elgondolkodni.

Egy egészséged, egy bőröd van, nem jöhetsz vissza a jövőből a múltba, hogy bocsika, akkor mégse kérném az UV okozta bőrrákomat... Vígasztaljon, hogy téged más módon áldott meg a természet jobban, nem a barna bőr terén. De ez is csak divat, évszázadokig égő volt a barna bőr, és csak 100 éve fordult ez át.

2013. jan. 3. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nemreg pont olyanrol hallottam aki borrakvan halt meg, es meg sosem szolizott eleteben, nagyon feher volt. A szoli is csak akkor art, ha esz nelkul csinalja valaki. Nekem kimondottan javit a boromon igy, hogy nem viszem tulasba. A nagy anyajegyeket pedig le lehet takarni. En letudok barnulni, de mivel nagyon feher a borom, igy nem gyorsan, es nem nagyon. Amugy egyel sok repat, az is segit, barnit.
2013. márc. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!