Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fehér bőröm van sok anyajeggye...

Fehér bőröm van sok anyajeggyel azt hallotam hogy a 0,3-as csokicső nekem sem ártalmas. Hasonló börűeket kérdezem akik próbálták ohgy lebarnultal tőle, jött-e ki új anyajegy?

Figyelt kérdés
2012. nov. 2. 13:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Én annó még ugy tanultam hogy az anyajegyes bőrt semmilyen napfény, uv sugárzás nem érheti mivel ront rajta.
2012. nov. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha as zoliban mondták akkor ne higgy nekik feltétel nélkül mert sajna lehet csak azért mondják hogy járj és az nekik pénz. Mindneléppe gy börgyógyszt kérdezz meg nem hinném hogy támogatni fogja az ötletet. Eleve azt mondják max havi 2 ami még nem ártalmas egy normál börünek, attól pedig sok szined nem lesz.
2012. nov. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!