Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A napozás jót tesz a pattanáso...

A napozás jót tesz a pattanásos bőrnek?

Figyelt kérdés
2008. máj. 29. 17:02
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Igen. Nekem nyáron határozottan jobban múlnak.
2008. máj. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
igen, mert szárítja a bőrt és sötétdeik az arcod a naptól(barnul)és jobban takarja a piros foltokat, mint a hófehér bőr:)))
2008. máj. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen, a napsütés, remek "bőrápoló" hisz D vitaminhoz jut vele a bőr, sőt ha megiszol napi egy Aktivia ivójoghurtot az igencsak rásegít, a bőröd helyrejöttére.
2008. máj. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Részben igaz, de nem teljesen. Ugyanis ilyenkor barnul a bőr, és így a pattanások kevésbé látszanak. Viszont a napbarnított bőr szárazabb, ezért több faggyút termel, ami újabb pattanások megjelenéséhez vezethet. Ráadásul egyes pattanástalanító szerek hatására a bőr érzékenyebbé válik a nap sugaraira, és irritációval, kiütésekkel reagálhat a napra.
2008. júl. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is mindig nagyon jó barna vagyok nyáron és szép csoki az arcom is :)... Kevésbé feltűnőek ,de nekem pici pattik jönnek elő a nap miatt. mintha kipattogna :)
2009. aug. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

igen jót tesz..hamar lemennek

nekem csak az a bajom vele, hogy hamar lebarnulok, ami viszont nem tetszik

2009. dec. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen, tapasztalat:)

Rendszeres napozás után mindig tisztább és egészségesebb a bőröm:)

2010. júl. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!