Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha a szőke hajamat barnára...

Ha a szőke hajamat barnára festem, és esetleg nem tetszik, akkor vissza tudom szívatni a hajam szőkére?

Figyelt kérdés
Eredetileg 'szürke' a hajam. Szőkére festetem (házilag, boltban vett festékkel) és már enyhén unom. Ki szeretném próbálni a barnát, de félek, hogy nem fog tetszeni. Hallottam olyanról, hogy hogyha valaki a fekete haját szőkére szívatja, annak nemhogy a haja fog kihullni, hanem ilyen csibesárga lesz, nem az a szép szőke. Ez barnánál is így van? Vagy annál nem annyira? Egyébként világosbarnát szeretnék.

#festék #barna #haj szőke
2012. dec. 27. 16:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Vegyél először egy színezőt. Van 4-6 mosásig tartó színező sampon, van krém hajszínező 10-12 mosásig, meg tartós színező.

Először valamelyiket próbáld ki és csak utána próbálj színt véglegesíteni.

2012. dec. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azt kerestem, de sehol sem találtam. Fodrászszaküzletben sem volt.
2012. dec. 27. 19:03
 3/3 anonim ***** válasza:

Színező samponnak (kis zacskós, azt hiszem Ryana) kell lennie minden eurós boltban, száz ft-os boltban. Színezőt pedig találsz bármelyik drogériában(dm-ben, rossmanban..)

Ugyanúgy nézek ki mint a festékek, a doboz oldalán fent kell lennie számozásnak(nem mindegyiken van: I.(pár mosásig tartó színező), II.(tartós színező), III.(festék)), de rájuk is van írva a dobozon a magyar szövegnél, hogy hajfesték, vagy színező, vagy tartós színező.


Ha világos barnát szeretnél, akkor középszőkénél sötétebbet ne vegyél és hamvas színeket próbálgass, mert a többiben több a vörös és a sárga pigment(szóval vörös vagy sárga fénye/beütése lehet-gondolom olyat nem akarsz...

vagyis hát általába nem szeretnénk olyat...:)

2012. dec. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!