Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fiuk! Ti jártok szoliba?

Fiuk! Ti jártok szoliba?

Figyelt kérdés
Én holnap megyek előszőr, én is fiu vagyok! :D

2012. dec. 27. 19:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hozzánk jár több pasi is. Nincs benne semmmi ciki.
2012. dec. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
21%

Nem - mi a fenének? Nyáron lebarnultam, kitart egész évre.


Egyébként is olyan természetellenesnek néz ki amikor valaki a tél közepén olyan, mint amikor vége a strandszezonnak...

2012. dec. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem egy igazi férfi nem jár szoláriumba azért, hogy lebarnuljon.
2012. dec. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem, minek? Ha hófehérke lennék, akkor se mennék.
2012. dec. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
neeeem
2012. dec. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
nem
2012. dec. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szoliban dolgozok, a vendégkörünk harmada férfi.
2012. dec. 28. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

Ne hallgass a tanya-Marcsákra, menj nyugodtan szoláriumba. Csak az igénytelen lányok nem szeretik. Ha te cicababás csinos dekoratív lányokra buksz, akkor menj nyugodtan, mert ők a sportos ,ápolt és jó színű srácokat kedvelik.

Ha egy othonűlös kanapémamát akarsz magadmellé nődnek, akkor maradj fehér nyugotan.

Egyébként meg ha nincs túlzásba víve, akkor teljesen normális szine lehet az embernek, főleg ha kórosan sáppadt alapból. A szoláriumba járás az még nem jelent azzal egyet,hogy valaki egy indiánt csinál magából. Ez akkora tévhit. Vannak kórosan hullafehér emberek, akik eljárnak szoláriumozni, hogy éppoly normális életteli szinük legyen mint az átlagembereknek például. Ebben mi olyan állati nagy katasztrófa?. Nem csak négeresedni meg divatolni járnak az emberek szoláriumba, hanem kevésbé látszanak a pattanások, bőrhibák, és élettelibb színük lesz, ezt kéne már felfogni végre. Semmit sem kell túlzásba vinni.

2012. dec. 28. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az ápoltság és sportosság hogy jön a szoláriumhoz? Én nem járok szoliba(az is igaz, hogy nem vagyok hófehér), mégis sportos és ápolt vagyok. A csajokról meg vajmi keveset tudsz, ha komolyan is gondolod amit írtál.
2012. dec. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ma voltam csokicsövesbe és tök jó volt :D Jövőhéten megyek is kétszer :) Még olyan 3 hétig megyek heti kétszer, utána már csak egyszer fogok több időre egy héten :)
2012. dec. 28. 13:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!