Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A hideg levegővel való hajszár...

A hideg levegővel való hajszárítás is tönkreteszi a hajat?

Figyelt kérdés
Kénytelen vagyok hajszárítóval megszárítani a hajamat néha (ez kb. heti egy-két alkalom), ha szeretném, hogy tartósan egyenes maradjon. Nem körkefével csinálom, csak simán lehajtom a hajamat, és kifésülgetve szárítom meg (azért elég ennyi, mert eredetileg egyenes a hajam, csak a fenti réteg egy része hullámos lett a töredezéstől). Nem festem már, igyekszem megfelelően ápolni, vasalni sem szeretném emiatt. Hideg levegővel (langyos, de ugye ezalatt a hideg gomb nyomogatását kell érteni) való szárítástól is tönkremenne a hajam? Köszönöm előre a válaszokat!

2012. dec. 28. 00:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Miután megszárítottad akkor használd a hideget lezárja a pikkelyeket a hajszálon,sokkal csillogóbb lesz.
2012. dec. 28. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha nem tartod hosszú távon egy helyen és kb 20-30 cm-re tartod a hajadtól nem elsz baja a melegől sem. A hidegtől meg is fázhatsz és sok embernek korpás lesz tőle a haja.
2012. dec. 28. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer próbáltam hideggel szárítani, de elég keservesen ment. Annyi idő alatt meleggel 5x megszáradt volna.
2012. dec. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
miután meleggel megszárítom a hajam,akkor szoktam a hideggel végigfújatni. utána nem lesz bozontos,és nem nézek ki úgy mint egy oroszlán, pont ez is a lényege ennek a funkciónak,hogy lapítson a hajon. fontos,hogy csak akkor használhatod,ha már megszárítottad teljesen a hajad, különben megfázhat a fejbőröd, korpásodhatsz,és hullhat a hajad is.
2012. dec. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :)
2012. dec. 31. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!