Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ki van száradva és be van...

Ki van száradva és be van vörösödve a bőr a kezemen a hideg miatt, mi lenne erre a megoldás? Milyen krémet ajánlanátok? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Rendkívül érzékeny a kezemen a bőr, nem tudom, miért, közvetlen a csuklóm fölötti rész teljesen vörös, néha még ég is, mindemellett ki van eléggé száradva. Mindig ez van, amikor jön a tél, de most durvább, mint szokott. Kentem már rá többféle hidratáló krémet, eddig egyik sem használt. Aki volt hasonló helyzetben, mit tett ellene?
2012. dec. 7. 12:11
 1/9 anonim ***** válasza:
kék tégelyes nivea.
2012. dec. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat! :) Igen, használok kesztyűt, van hogy még akkoris, mikor már egész jó idő van. :D
2012. dec. 7. 12:26
 3/9 anonim ***** válasza:
Érdemes a glicerin tartalmúakat kipróbálnod.Védőréteget képez a bőrön.
2012. dec. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen a kezem, ha már fúj a szél és hideg van, akkor kesztyűt viselek mindig. Jó a kék tégelyes Nivea, amit írtak, mindenféle sűrű krém, főleg éjjelre és nagyon gyakori krémezés. A kezed fejét gyakrabban is kenheted, meg a csuklódat és lehetőleg minden kézmosás után krémezzél.
2012. dec. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A neogranormon (hámosító krém) pár nap alatt rendbe teszi, utána kenheted hidratáló krémmel.
2012. dec. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Himalaya Herbals kézkrém vagy Neutrogena.
2012. dec. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen, de csak a szteroidos krémek szokták helyrehozni. :S Idén eddig még bevált nálam amúgy a Neutrogena kézkrém, bár szerintem csak azért, mert még nem volt annyira hideg. A héten majd kiderül. :D

Amúgy az allergiavizsgálat meg ilyesmi nem hülyeség, csak a legtöbb orvos nem küld el sajnos, ha meg magad hozod fel a dolgot, akkor elküldenek a fenébe, hogy ne a webről okosodj, neki van diplomája... :/

2012. dec. 8. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon durva szokott lenni, vérezni szokott meg minden. :S Most azt csinálom vele, estére jó vastagon bekenem ilyen: [link] aloe vera-s babaolajjal, várok egy kicsit, hogy valamennyire beszívódjon, utána ugyancsak jó vastagon bekenem ezzel: [link] és kesztyűt húzok a kezeimre, nekem ez nagyon bevált, persze mellette napközben is kenegetnem a Dove-val és jó vastag kesztyűt használok.
2012. dec. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a sok további tanácsot! Akkor van még mit kipróbálnom. :)
2012. dec. 10. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!