Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Arcszőrzet növesztése, hogyan?...

Arcszőrzet növesztése, hogyan? (17/F)

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, sötét szőke a hajam és az arcszőrzetem is még csak pihés és kicsi. Hetente borotválkozni 15 éves koromtól. Ahogy látom a tükörben elég nagy területen van az arcomon szőrzet és mondták s lányok, hogy az tetszik nekik.


Tehát szeretném, ha besötétedne a szakálam és megerősödne és nem utolsó sorban megnőne. Nem baj, ha gyakran kell borotválkoznom.


Olvastam riconus olajos pakolásról a hajra, ami szerintem jó az arcszőrzetre.


Milyen trükköket tudnátok javasolni a változás érdekében? Esetleg saját tapasztalat?



Előre is köszönöm a válaszokat!



2012. dec. 28. 02:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem fog besötétedni,ne is álmodj róla .Neked szőke az

"alap" szined .Ha növesztenéd inkább vöröses lesz .

Életem során kicsit sötétedett a hajam,de az arcszőrzeten

továbbra is világos maradt .63/F

2012. dec. 28. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, örülök, hogy ilyen tapasztalt embertől kaptam választ!
2012. dec. 28. 12:41
 3/5 anonim ***** válasza:
Most azt szeretnéd, hogy nőjön. De amikor mindennap borotválkoznod kell, egy idő után unni fogod. 35/F
2013. jan. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Borostát szeretnék :)
2013. jan. 28. 17:19
 5/5 anonim ***** válasza:
Király:-).
2013. jan. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!