Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha az van írva egy samponra,...

Ha az van írva egy samponra, hogy használat:minden napra, ugye nyugodtan moshatom vele naponta?

Figyelt kérdés
Kicsit hülyén hangzik a kérdés,de nem tudtam máshogy megfogalmazni.:D Szóval az lenne,hogy nem káros az,ha minden nap mosok hajat?Igaz,rá van írva,hogy minden napra,de én azt hallottam fodrász ismerősömtől,hogy úgy is egészségtelen.
2009. aug. 25. 10:44
 1/4 anonim ***** válasza:
sztem ha rávan irva akkor használhatod naponta de szerintem ha 1.nap után még nemrémes a hajad akkor csak 2 naponta mosd:)
2009. aug. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Valószínűleg igen, de többet ártasz vele magadnak, mint amennyit használsz.

Heti egyszeri hajmosás bőven elég, főleg samponnal. Én már közel egy éve sampon nélkül mosok hajat, és sokkal szebb és egészségesebb a hajam, mint előtte. És a fodrászom tanácsára hagytam el a sampont.

2009. aug. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
13:34-es válaszolótól kérdezném, hogy mivel mosod a hajad, ha nem samponnal?
2009. aug. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vízzel.
2009. aug. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!