Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Napi vagy két naponta kb. fél...

Napi vagy két naponta kb. fél óra bébikomp használat véleményetek szerint ártalmas?

Figyelt kérdés
Csak ameddig felteszem a kaját főni. Másban nincs el a babám. (sem járóka, sem babakocsi, a földre meg nem tehetem, mert nagyon hideg a járólap):( (8 hós lesz)
2009. júl. 29. 12:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

JAJJ NE MÁÁÁÁÁÁÁR!!!!!

Kedves Anyuka!

Ha Te úgy látod, hogy a gyermeked elvan a bébikompban, akkor tedd bele! Hidd el, semmi egészségre károsat nem teszel vele. Hiszen élvezi, nem? Akkor meg miért ne?!

Fogadjunk, hogy csak azért félted a babát a bébikomptól, mert mostanában a bébikomp "fekete listára" került.

Használd nyugodtan; a gyereked akkor is meg fog tanulni járni, ha egész nap abban van!

Nekem 2 gyerekem tanult meg járni bébikomp segítségével.

Jó babázást!

2009. júl. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Igen, jól látod, mi is van a kérdésem hátterében! :)

Minden jót Neked is!

2009. júl. 29. 12:22
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan.A lányom is nagyon szerette.Örökmozgó baba volt,most is az.18 hónapos.
2009. júl. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is babycompos voltam, most a 7 hós lányom is elkezdte használni, és nekem se lett tőle semmi bajom, így őt se fosztom meg az élvezetektől:)
2009. júl. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan. Az enyém is csak abban volt el. Most 15 hónapos 10,5 hósan elindult magától, nem görbe a lába és nem is x alakú, nincs gericproblémája, tökéletes a bokája. Ja és ezt mind orvos mondta, mielőtt megvádolnátok, hogy tökéletesitem a gyereket.
2009. júl. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!