Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit használjak, hogy miután...

Mit használjak, hogy miután kivasalom a hajam egyenes maradjon?

Figyelt kérdés
A hajam a hullámos és az egyenes között van valahol, ezért mindig kivasalom, hogy álljon valahogy. Ilyenkor nagyon jól áll, viszont ha kimegyek a levegőre, kis idő múlva olyan lesz a hajam, mint egy oroszlánsörény. Ti (akik vasalják a hajukat) mit használtok, hogy szögegyenes maradjon. Nyilván hajtípustól is függ, de azért kíváncsi vagyok rá.

2012. dec. 28. 17:51
 1/9 anonim ***** válasza:
54%
Ezt én is szeretném tudni,nekem is a problémám! :)
2012. dec. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A hullámokkal ellentétes bodorítás! Ugyi kioltják egymást, ergó sínszög haj. Haajjj!
2012. dec. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon göndör alapból a hajam. Hasonló gondom van nekem is :) Mikor reggelente vasalom és kilépek, úgy 5-10 perc és már félig begöndörödött.


De ez leginkább az időjárástól függ amúgy. Szárazabb időben, mikor nem párás a levegő, akkor jobban egyenes marad. A pára, nedvesség teszi ezt a visszaállást.


Pl. ha nem reggel vasalok és megyek valahova, hanem 10 óra után kb. akkor nem göndörödik vissza igazán már.

2012. dec. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
200 fokon vasalom vele: [link]
2012. dec. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nekem is Belissimám van, hasonló ehhez, és nagyon szeretem, mert ha este vasalom a hajam, még reggel is tök egyenes marad, viszont ha levegőt ér vége az egésznek. Viszont találtam egy terméket: [link] , állítólag lehet kapni a dm-ben. Egy próbát megér.
2012. dec. 29. 21:53
 6/9 anonim ***** válasza:
Én a fodrászomtól szoktam venni az ilyeneket, szerintem kérdezd meg.:)
2013. jan. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2013. márc. 21. 19:56
 8/9 rowdy94 válasza:
ne reggel vasald indulás előtt, hanem rögtön este, hajmosás után.
2013. máj. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
2013. nov. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!