Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vasalom a hajam. Mit használja...

Vasalom a hajam. Mit használjak, hogy ne töreezzen és tartósan egyenes legyen?

Figyelt kérdés

(tartós alatt legalább 1-2 napot értek, nálam az már az lennexD)

És légyszi ne azt írjátok, hogy hagyjam abba a vasalást.

Amúgy ha alapból hullámos a hajam, jobban járnék, ha göndör hajra való sampont vennék? Valaki ezt mondta, mivel a göndör haj szerkezete más, és ez jobban táplálja.


2010. aug. 28. 09:26
 1/8 Leila3 ***** válasza:
Előtte be kell fújni hőálló spray-vel,amit direkt erre találtak ki hogy vasalás előtt kell használni.Vagy vehetsz másmilyen spray-t is,ami meg szárazság ellen van,és vízes vagy száraz hajra kell befújni,miután megmostad. Amugy az tényleg nem tesz jót neki,ha mindennap vasalod,és a pakolások is nagyon jót tesznek a hajnak.
2010. aug. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

nekem loreal hot liss van, krém , amit vizes hajra kell tenni, védi a hajat szárításnál,és vasalásnál.

kb 1000 ft volt, decemberben vettem(sokat vasalom a hajam), és még van benne, nagyon kevés kell belőle.

2010. aug. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
hát én ugy gondolom ha már vasalod minden esetben olyan sampont balzsamot használj ami megakadályozza a töredezést mondjuk a gliss kur 12 sampon.nem ártana minden hajmosás után pakolást is használnod mert ez is nagyban javítja a hajadat.aztán hővédő kivasalod utána hajvégápoló.de az a baj hogy egyszer ugyis nekiáll töredezni és akkor benne leszel egy ördögi körbe és vághatod le.én amugy rászánnám az idöt a körkefés hajszárításra gyönyörüen ki lehet szárítani egyenesre a hajat utána még finoman rámehetsz vasalóval a végére az is sokat segít
2010. aug. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Én nekem régen olyan 10-12 centi hosszú hajam volt. Got2be hajkiegyenesítő sprayt használok. Szép, egyenes és fényes hajad lesz.
2010. aug. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

KÖszi a válaszokat:)

Amúgy már azóta voltam bevásárolni, és Gliss Kur Full Restore sampont vettem meg Syoss Nutrition pakolást.

A beérkező válaszokat már sajnos nem tudtam megvárni, de remélem ezek is rendesen fogják ápolni a hajam:)

Balzsamból egy oriflame-s, Hair X hajregeneráló sampont használok, ezt nagyon szeretem. A got2be lila spray-t pedig már nagyon rég használom.

A gond csak az volt, hogy kb 1 éve 1 hónapig minden nélkül vasaltam a hajam, és ez nagyon hazavágta. Úgyhogy utána abahagytam a vasalást, levágattam belőle, és hagytam regenerálódni. De ezt elkerülendő most, hogy megint elkezdem vasalni - amúgy nem szoktam mindennap, ha visszagöndörödik akkor sem - inkább rendes védelmet szeretnék azért adni a hajamnak:) Köszi még egyszer:)

2010. aug. 28. 15:00
 6/8 A kérdező kommentje:
hülye vagyok, nem Gliss Kur amúgy, hanem L'oreal.
2010. aug. 28. 15:02
 7/8 anonim ***** válasza:

Orchideás hajpakolást!!! Szuper jó!!

[link]

Szia!!

2010. aug. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi:)
2010. aug. 29. 11:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!