Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kétnaponta mosok hajat, de...

Kétnaponta mosok hajat, de napi mosásra lenne szükségem. Egy napig normális, aztán már nem. De félek attól, ha mindennap hozzászokna, már nem bírná ki a teljes napot. Van benne vmi? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2012. dec. 28. 17:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Inkább a problémát kéne megoldani, hogy miért zsírosodik ennyire, nem naponta mosni! Menj el bőrgyógyászhoz, az fel fog neked írni egy sampont. Kezeld a problémát!
2012. dec. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Van. Így is gyakran mosod. Heti kettő a normális. Mikor úgy érzed, hogy mosni kéne, akkor csurizd össze és bírj ki még egy napot. Hétvégére sem kell megmosnod, úgy sem lát sok mindenki, szóval elég vasárnap este mosni. (meg persze mondjuk szerdán)
2012. dec. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
mikor rövid volt, én is kétnaponta mostam, most, hogy hosszú, nem látszik, hogy zsíros, mert a teteje nem az. heti 2* mosom én is. Esetleg száraz sampont kipróbálhatod.
2012. dec. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én 4 naponta mosom kb., akkorra zsírosodik be, de még akkor se vészesen, viszont akkor már kicsit zavar.


A napi mosás nagyon egészségtelen, söt a 2napi is szerintem.

2012. dec. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lassan 5 éve napi szinten mosok hajat, semmi baja a fejbőrömnek, ha nem tudok hajat mosni másnapra sem zsírosodik be. Járok bőrgyógyászhoz, ha megfelelő sampont használok (pl.:nincs kőoaljszárzmazék, passzol a hajamhoz..) akkor nem is lesz gond. Nem buzdítani akarlak, hogy moss hajat minden nap, nem környezetbarát megoldás, én így érzem teljesen tisztának magam.
2012. dec. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Attól is függ, mivel mosod.


Ha például szulfátos, kőolajszármazékos samponnal, akkor a durva vegyszer erős reakciót vált ki a fejbőrödből, és arra kényszerül, hogy fokozott zsírosodással védekezzen.

2012. dec. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!