Tetoválást kezelni?

Figyelt kérdés
Csináltattam ma két tetoválást (két feliratot) a mellkasomra,de a tetováló azt mondta,hogy fóliáról szó sem lehet,pedig mindenkitől azt hallottam,hogy fóliázta.Valaki lenne szíves leírni a korrekt dolgokat?Köszönöm.

2012. dec. 28. 21:16
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Eddig annyit csináltam,hogy vékonyan bekentem bepanthennel.
2012. dec. 28. 21:20
 2/11 anonim ***** válasza:

bepanthen plus/ neogranormon krémmel kell kenni addig, amíg el nem kezd hámlani. akkor kell utána "zsírosabb" krémmel kenni.

soha nem szabad kiszáradnia, nem szabad leszedni róla a kis bőrdarabokat, hagyni kell, had essenek le maguktól.

én a következőképpen csináltam: kentem 3-4 napig neogranormonnal, de hagytam szellőztetni is 15 percet, mikor átfóliáztam. átfóliázni akkor fóliáztam át, mikor már "trutyis" volt a fólia alatt a bőröm. akkor lemostam hideg vizzal, szellőztettem, majd lekentem és rá a fólia.

ezt csináltam egy hétig, után már csak akkor fóliáztam le, ha mentem valahova, de csak azért mert még szükségét éreztem.

1hónapig nem szabad fürödni ilyenkor, mert feláztathatod a mintát a fürdés során, tehát zuháynzás ajánlott.

értehti víz, de csak minimálisan, egy huzanyzás erejéig.

ha viszket, nem szabad megvakarni.

2012. dec. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
*zuhanyzás
2012. dec. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 SzilKa ***** válasza:

Gratulálok a kontár kollégának, sokat érthet a szakmához...


Fóliázd csak, csináld úgy, ahogy az előző is leírta.


Egy tetováló

2012. dec. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

amúgy: milyen tetováló az, aki nem mondja el, hogy hogy kezeld a tetoválást?O.o

hol csináltattad a tetkót?

2012. dec. 28. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ismerősnél.
2012. dec. 29. 13:34
 7/11 A kérdező kommentje:
Még annyit szeretnék kérdezni,hogy a lehelet vékony géz is jó,vagy csak a fólia?
2012. dec. 29. 13:55
 8/11 anonim ***** válasza:

a géz azért nem jó, mert beleragad.

a tetoválás frissen egy nyílt seb.

a fólia az csak azét kell, hogy ne kerüljön a sebbe kosz.


csak annyit még: ha az ismerős ennyit nem tud tanácsolni, hogy hogyan kezeld a tetoválásodat, akkor hagyja ezt az egész tetoválósdit, mert ez a szakmával jár, hogy tetoválás után elmondom, mit hogyan kell tenni, hogy szépen legyógyuljon a tetkó.

nem leszólásként, de én ezek után megkérdőjelezném a hozzáértését.

2012. dec. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítő válaszaid.
2012. dec. 29. 14:20
 10/11 anonim ***** válasza:
szívesen, de igérd meg, hogy legközelebb elmész rendes szalonba :)
2012. dec. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!