Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valaki segítseeeeeeeeen!...

Valaki segítseeeeeeeeen! Mitől dobhatja ki a tetoválást a bőröm? Újra lehet üttetni? 19/L

Figyelt kérdés
Kedden tetováltattam a bokámat, és ma levettem a fóliát, és kezd fakulni :| tiszta ideg vagyok. A derekamon előtte egy héttel készült el egy szöveg, de annak semmi baja .

2012. okt. 26. 23:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Tetoválás utáni mértéktelen alkoholfogyasztás is okozhat ilyet, de akár kismértéknél is. Szóval nem tanácsos alkoholizálni addig.
2012. okt. 27. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de nem ittam :||||||
2012. okt. 27. 00:26
 3/8 anonim ***** válasza:
okozhatja az is, ha nap érte esetleg, de azért abba gondolj bele, hogy valamennyire mindenképp fakul, vagy legalábbis, amikor elkészül, akkor nedves és utána - most - nyilván nem az. ez is okozhatja azt, hogy úgy látod, hogy fakul.
2012. okt. 27. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
a tetoválás eleve fakul, mivel löki ki a festéket, hámlik, és így valamennyit mindenképpen fakul. én is pont kedden csináltattam, javíttattam, és nekem is sokat fakult:)
2012. okt. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nap nem érte, mert ilyen időben nem járok már papucsba. AZ oké , hogy fakul, de a derekamon előtte egy héttel csináltattam szöveget, semmi baja, a lábamon meg látszik a kereszten hogy vannak vonalak amit tök halványak, máshol erősebb,és a satírozást is annyira dobálja, hogy már kb, csak a piros heget látom :(
2012. okt. 27. 12:28
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem érte sok víz? Cserélted rajta rendesen a fóliát, kened Bepanthennel? Ha nem figyelsz rá oda rendesen, akkor nem csoda, hogy fakul.
2012. okt. 28. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Kenem Bephantennel, cserélem a fóliát, víz csak pár percig érte míg zuhanyoztam...
2012. okt. 28. 12:05
 8/8 anonim válasza:

Valaki azt mondja, rosszul csinálták meg, valaki azt mondja, iylen a bőröd... hoyg kinek van igaza, arrüól vnyilvánnem fognak tudományos kutatásokat végezni, szóval nem tudni.


A Bepanten és a fóliázás fakulást nem, hanem sérülést és fertőződést akar megelőzni... víz érheti a tetoválást, csak hogy tudd, csak 1-2 hétig nem szabad áztatni. Tehát, ne ázzon át a felső réteg, mert a varral kijön a festékanyag (nagy valószínűséggel).


Ha nem kenődik, csak fakul (pl a satírozott, belső rész egy figurán), azt újr alehet kicsit pofozni.

Talán másik művész, aki a te bőrtípusodnak megfelelően varrja, vagy más festéket használ.


Ja és:

Ne hallgass az alkoholos-ivásos verzióra.... egy totális baromság. DE végül is tudod, mit: szerintem nem kell inni amíg meg nem gyógyul, és ülj lótuszpozícióba 3 hétig, vega kajákon, nehogy a csíd elterelődjön és kifakuljon.

Már elnézést, de kb ez a szint.


Max azért mondják ezt, hogy ne legyél dehidratált és ne legyen érzékeny a bőröd, mert fájni fog. MEg részegen nem tudsz vigyázni rá... jobb tippem nincs.

2014. júl. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!