Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan készítsek magamnak...

Hogyan készítsek magamnak ilyen hajat? Nem merem magamnak levágni nagyon jó fodrászt meg nem ismerek én meg ilyen plázás fodrászokban nem bízok.

2012. dec. 29. 09:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Belinkeltél egy videót amin tökéletesen bemutatja hogy kell ilyenre vágni... nem értem miért nem mered? Én is videok alapján vágom már rég óta, és sokkal jobb mint amit fodrász vág.
2012. dec. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Be tudod linkelni, hogy kb most milyen a kiindulási hajad? Azért kérdezem mert például egy mindenhol egyforma hosszúságú hajból sokkal nagyobb merészség kell egy ilyet levágni, főleg, ha magunknak vágjuk. Azt javaslom, ha ilyen a hajad akkor előszörre csak egy nagyon picit vágj, mert ha véletlen nem olyanra sikerül még nem nagy katasztrófa. Van egy másik ilyesmi videó is mindjárt megkeresem neked, hátha a kettő együtt már nagyobb segítség.
2012. dec. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=IJ1tQkPqdPg

Ennek a csajnak ugyanolyan stílusúra van vágva a haja, de sokkal részletesebben elmagyarázza.

2012. dec. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
egyenes a vége tehát vízszíntes de amúgy lépcsős
2012. dec. 29. 11:39
 5/5 anonim ***** válasza:
A kicsit lépcsős a hajad, akkor nem lesz nehéz dolgod. Javaslom, hogy többször nézd meg a videót. Vegyél egy nagyon jó éles hajvágó ollót, viszonylag olcsón is lehet venni fodrászkellékesnél. Először picit vágj 1-2 centinél ne többet. És ha jó lett legközelebb majd vágsz többet. Én már többedjére csinálom, de még mindig olyan ideges vagyok közben :)
2012. dec. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!