Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért történhetett ez? Mit...

Miért történhetett ez? Mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok.Nyár előtt nem volt soha egy pattanásom,imádtam a bőröm.Augusztus végén nyaralni mentünk,és vagy a naptól,vagy a naptejtől kinyomhatatlan,átlátszó(fehéres) pattanás szerűségek keletkeztek a homlokomon.Sok mindent próbáltam rá,de egyik se volt túl hatásos.Azóta javult,de még mindig ottvan és zavar.Bocsi hogy hosszú :)
2012. dec. 29. 22:47
 1/4 anonim ***** válasza:
mutasd meg egy kozmetiksunak. Könnyen lehet ő kit tudja tisztítani ha nem akkor is tanácsot ad hogy mi a teendő avgy hogy mi lehet az. igy látatlanban nem tudhatjuk. Miket próbáltál rá??? Egy sima pattanás nincs ott hónapokig. lehet gríz aminek nincs kivezető nyilása. Egy kozmetikus viszont egy pillanat alatt kiszedi.
2012. dec. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A kozmetikus felejtős.....oké tisztít de az csak tüneti kezelés....a bőrgyógyász nézze meg nem ciki odamenni apró problémával se hidd el és általában olcsóbb mint otthagyni a kozmetikában egy 5000est
2012. dec. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha egy bigyóvl jönnek oda nem kelle gy egész kezelés. Én simán kiszoktam szedni egy grizt ingyen is ha épp ráérek. Van aki ad érte valamit van aki nem, nem fogok kérni 100 Ft-ot érte, mert kb annyi lenne az ára.
2012. dec. 30. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tudnátok nekem képet mutatni egy ilyen grízről? (Még nem hallottam róla)
2012. dec. 30. 12:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!