Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi történhetett a kapcsolatunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történhetett a kapcsolatunkkal? Miért nem jelent már annyit, mint régen? Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Nos, a férjemmel kicsivel több, mint egy éve házasodtunk össze. Sajnos valami törént vele, és a szexuális életünk egyenlő a nullával. Ami mondjuk, talán, még orvosolható is lene, bár ismerve a természetem és a vérmességem, mondhatom, hogy nagyon-nagyon nehezen.. De megtettem, és talán megtenném a későbbiekben is. De ott van a legnagyobb baj, hogy a bizalmamat is telesen elvesztette az állandó hazugságokkal. Sajnos a legkissebbtől a legnagyobbig, minden előfordult már. olyan ember vagyok, aki ezeken túl tud lépni, de valamiért egy idő után, már nem ment.. És akár mennyire is szeretném, ha visszajönne a bizalmam, nem megy.

Mit tehetnék? Vagy vége van a házasságomnak?

Sokszor már abban is kételkedek, amit kérdez.. Komolyan mondom szörnyű.. Én mindig olyan voltam, hogy feltétel nélkül szerettem. Ez az érzés, szörnyű.. És egyszerűen nem tudok változtatni rajta..


2009. szept. 1. 15:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát eléggé elszomorító az amit írsz. Az én véleményem az, hoyg nem tudnék egy olyan házasságban élni, ahol nem bizom meg a páromban, még azt sem hiszem el néha amit kérdez. Ha benne nem akkor kiben bizhatnál?!

Ha pedig arra nem méltat, hogy igazat mondjon neked, akkor miért van Veled?!

Szerintem el kellene gondolkodnod arról, hogy így mi értelme van ennek az egésznek.

2009. szept. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A szerelem egy idő után átalakul szeretetté. Ugyebár. Nos, a sok hazugság meg bizalmatlanság és a szex hiánya bizony tönkre tehet egy házasságot/kapcsolatot. Hány éves vagy? Nem lehet, hogy túl korán házasodtatok össze? Az ilyen hazugságokból az embernek előbb-utóbb akkor is elege lesz, ha szereti a párját, akármennyire. Ha nem bízol a partneredben és rosszul érzed már magad a házasságodban akkor ennek vége. Csak szenvednél. Ami már elmúlt/nincs azt nagyon nehéz újra felépíteni, az esetek 90%-ban is is lehetséges. Bár ez 2 emberen múlik. De ha most ilyen, később is ilyen lesz. Az ilyen ember nem változik. És ki tudja (Te), hogy mit hazudik és miért, mekkorát, akkor már nála sincs minden rendben.

Jobb az ilyet lezárni, és új életet kezdeni. Főleg ha még fiatal vagy. Sok sikert! :)

2009. szept. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat..

Sajnos én is így látom, de mégis, meg szeretném menteni.. Ha még lehet egyáltalán..

Én 25 éves vagyok a férjem 33.

Tehát nem vagyunk már olyan fiatalok.. Bár éppen öregnek sem mondanám magunkat.. :)

2009. szept. 2. 09:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!