Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért van szinte minden...

Miért van szinte minden második fiúnak oldalt felnyírt haj:D?

Figyelt kérdés

csak szerintem néz ki nagyon h*lyén? Miért tetszik nekik annyira?,ráadásul nem is áll jól nekik. Csak nekem nem tetszik?

16l

:S



#haj #hogy néz ki tjistn o.O
2012. dec. 30. 12:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%

nekem se.

Főleg ha még minták is vannak bele nyírva.


23/L

2012. dec. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
74%
A divat...
2012. dec. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
82%
FUJFUJFUJ. Inkább a normális, kicsit hosszabb. Bementem a pull&bear-be és mindenkinek olyan volt. :/
2012. dec. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Fújjj! Követik a divatot,de az nem érdekli őket,hogy hülyén néznek ki.Az ilyeneket kiszoktam röhögni xd
2012. dec. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
46%
A páwás, homokosféle haj tényleg gáz... De nem kéne mindet egy kalap alá venni. Nem mindegy, hogy felül milyen hosszú haj marad hozzá. És az sem mindegy, hogy milyenre van lenyírva. Én is mindig rövidre nyírom oldalt és felül hosszabbra hagyom. Nekem ez áll jól. Hosszú hajjal hülyén néznék ki. Az meg igénytelen, ha valaki felül és oldalt is ugyanolyan hosszúra vágja:D
2012. dec. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
81%
az ilyen kefe hajra gondolsz? szerintem is ge*i hülyyén néz ki, szinte minden 2. fiúnak olyan. ocsmány
2012. dec. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
80%

nem szeretem az ecsetfejet

16/L

2012. dec. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
79%

Nekem csak felül van meg hagyva, és hátrafelé van fésülve általában, mint a Barátok köztbe Balázsnak

Sose nevettek ki, és megjegyzést sem tettek

A kérdező, és a pár valaszadó sem lehet gondtalan a hajával ha ilyeneken gondolkodtok

Ez tetszik és most ez van divatba

Különben sem 16 éves lánykáknak adok a véleményére, kicsik vagytok még

20/F

2012. dec. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
69%

Valóban nagyon gáz, én még nem láttam olyat akinek egyáltalán jól állt volna. Mondjuk a pasik valahogy manapság nem töreketdnek rá hogy jól nézzenek ki, vagy nem tudom. Csak a divatot követik ami nagyon keveseknek áll jól.

27L

2012. dec. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
55%
szerintem sem túl esztétikus, a legtöbb fiatal srácon nevetségesen néz ki.
2012. dec. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!