Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tiniként az nagyon baj, ha...

Tiniként az nagyon baj, ha minden második nap hajat mosok?

Figyelt kérdés
Akármilyen samponnal mosom, ugyanúgy zsírosodik. 14/L

2012. dec. 30. 18:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Az nem baj ,hogy ilyen gyakran mosod.Próbáld drágább ,jó minőségű samponnal.
2012. dec. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Szerintem nem baj. Az en hajamat is szinte minden masodik nap mosni kell. De ha nincs kedvem minden nap mosni akkor hasznalj szaraz sampont.
2012. dec. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
47%
Azért zsírosodik a hajad, mert hozzászoktattad az állandó hajmosáshoz.
2012. dec. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem baj,ha mellette megfelelően ápolod és kíméletes sampont használsz.Az előző válaszoló válaszára reagálva a drágább és jobb minőségű(nek titulált) samponok ártanak a hajnak. Vegyél babasampont,azon belül fontos,hogy a babydream nevezetűt!A legjobb amit tehetsz viszont az,ha bio boltban veszel szilikonmentes sampont.

Minden héten,vagy legalább havonta egyszer használj hajpakolást. Azt javaslom otthon kutyuld össze és ne bolti pakolást használj,hosszú távon nem tesz jót a hajnak,meg amúgy sem(1-2 napra puha max). Ne dörzsöld törülközővel a hajad,csak csavard rá. Ha egyenes a hajad,szárítás után fésülködj. Ne használj hajkefét,csak bontófésűt.Ha ragaszkodsz a hajkeféhez,válassz disznósörtéset!Nézz utána. :) A hajszárítót minél hűvösebb fokra állítsd,ha erre nincs alkalmad 20-30 cm távolságra tartsd a hajadtól. UI.: Én is 2 naponta mosok hajat és hülyeség,hogy ha gyakrabban mosod gyakrabban is zsírosodik. Egyik nyáron 1 hetente mostam hajat és amikor elkezdődött a suli 24 órán belül ugyanúgy bezsírosodott. Emberfüggő. No meg kor. :) 15/L

2012. dec. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Hát ezzel nincs semmi baj de ha túl tiszta a hajad akkor nagyobb a valószinűsége hogy tetves vagy serkés lesz..Remélem segít valamiben ;)
2012. dec. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
14-16 éves koromban én is 2 naponta mostam. Szerintem nem baj, de én azért leszoktam erről, most már 3-4 naponta mosom, néha hintőporozom, és akkor nyerek 1-2 napot. Sok energiámat leszívta az állandó hajmosás, szárítás. 19/L
2012. dec. 31. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

én minden nap :D mondjuk csak vízzel, de úgy szoktam ,hogy sampival hetente 2x

1 is elég lenne, mert nincs baja, de jót tesz a léleknek :D

2013. jan. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!