Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan lehet eltünteni a...

Hogyan lehet eltünteni a pattanásokat vagy megelőzni azt hogy még több legyen?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok és eddig csak ilyen pici csak közelről látható pöttyök voltak az arcomon de szinte kiskorom óta és már idegesít de senkisem tudja mi, mit csináljak hogy eltűnjön és mostmár egyik napról a másikra jönnek elő a pattanások is ..Segítség!!

2012. dec. 30. 21:19
 1/5 anonim ***** válasza:
élesztő+citrom próbáldki undi a szaga de megéri:)
2012. dec. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

naponta amikor megmosod a kezed egyszeruen utana vizes kezel lemosod a pqttanasos reszt a regik megmaradnak de ujjak nem jonnek ki.en minimum naponta 3szor csinalomes nincs

ha nem val be akko szappanos viz

2012. dec. 31. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Én a Zineryt gélt használom és nagyon bevllt. A börgyógyászom felírt egy krémet , de az nagyon marta a bőrömet és nem is volt valami jó. Aztán a háziorvosom tanácsolta a Zineryt-et. Azóta ezt használom.
2013. jan. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem barátnőm (Enikő98) ajánlotta a zinerytet és nagyon jó, teljesen bevált, pedig csak néhány napja használom, de látható a javulás, és nem csak eltünteti, de meg is előzi a pattikat.
2013. jan. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek aki kommentelt:DD!!
2013. jan. 17. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!