Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit kell nézni, ha hajvasalót...

Mit kell nézni, ha hajvasalót vagy hajsütőt veszek? Néztem Dyras, Braun, Grundig, Phillips. Márkájút is. Érdemes ilyet venni, vagy csak a Remington és a Babyliss a jó. (Belissimát nem írom mert az nagyon rossz)

Figyelt kérdés
2012. dec. 30. 23:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Az árát.
2012. dec. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Elsőnél a pont:D

Amúgy hogy van-e kerámia borítása, van-e több fokozata-e, van-e kijelzője(azok állítólag hamar tönkremennek), a garancia mennyi időre szól, ha meg lehet nézni akkor mennyire stabil a zsinórja.

2012. dec. 31. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, nekem Phillips van, szerintem tökéletes, bár nincs kijelzője, de azt tudja, amit kell.
2012. dec. 31. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 picilanyom válasza:
Nekem Remingtonom van, én imádom, nem roncsolja annyira a hajat a kerámia miatt. Nem szoktam sütni 180 fok felett, mert ez pont elég.Minden héten egyszer vasalom ki, vagy csak alkalomra. Amúgy meg mindegy milyen a hajvasaló, ha agyonégeted vele a hajad, nem vigyázol rá, akkor tönkre megy, és hiába rohansz fodrászhoz vagy patikába nem fogod tudni helyrehozni.tehát csak óvatosan
2013. jan. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!