Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitől lesz puha, selymes...

Mitől lesz puha, selymes tapintású a hajam?

Figyelt kérdés
2013. jan. 1. 12:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon-nagyon durva tapintású, száraz, szálkás hajam van, amikor nem használom a szokásos hajápolóimat, akkor ráadásul össze is tapad, és törik. Na szóval:

- ricinus olajos hajpakolás ( még ha fél órára hagyod is rajta, akkor is nagyon puha lesz)

- Syoss balzsamok: Repair és Smooth relax ( mind a kettőt rá kell kenni bőven, és legalább 2-3 percig rajtahagyni)

- Avon hajvégápolók: Dailyshine (silicone) és 360 nourishment (argan oil) ezeket összeöntöm fele-fele arányban és úgy használom hajmosás után.

Ha bármi kérdésed van, nyugodtan írj privit és akkor linkelek többet is. :)


16/L

2013. jan. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem is nagyon száraz, töredező hajam van, viszont nekem csak az olajos pakolások váltak be. Olíva olaj, kókusz olaj, ilyesmik. Múltkor találtam itthon főzésre való szőlőmagolajat, de attól is nagyon finom puha lett a hajam, nem is törik már annyira, mint azelőtt. Hajmosás előtt belenyomkodom a hajhosszba az olajat, rá egy törcsi, hogy melegen tartsa és kb 1 óra múlva lemosom.
2013. jan. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
egy evőkanál almaecetet feloldasz egy samponos flakonban és hajmosás végén átöblíted vele a hajad, majd lazán leöblíted (ne alaposan)
2013. jan. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!