Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan legyek termeszetesen...

Hogyan legyek termeszetesen szebb? Sos

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szeretnem kicsit szebbe tenni az arcomat. Nincs vele bajom, (szoval nem ronda meg ilyenek), hanem szeretnem eltuntetni a pattanasaimat, es szebbe varazsolni a boromet. Illetve az ajkam kicsit mindig cserepes. Azt hallottam hogy a mez az jot tesz. Ez igaz?:)

koszonom szepen, es hulye valaszoktol kimeljetek



2013. jan. 2. 15:04
 1/5 anonim ***** válasza:
63%
Én 13 évesen nagyon pattanásos voltam. Elmentem bőrorvoshoz, aki kiírt egy ilyen löttyöt, amivel 2x naponta kellett bekenni a problémás helyeket. Bár én csak 1x naponta, lefekvés előtt kentem, a pattanádaim 1 héten belül elmúltak. Tehát neked is azt ajánlom, hogy menj el bőrorvoshoz, sokat nem veszíthetsz. A szádat pedig kenjed szőlőzsírral min. 3 naponta.
2013. jan. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen, de meg varok valaszokat:)
2013. jan. 2. 16:16
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
a méz az ajkakra jó- ápolja, 2in1, természetes szájfény és finom is. Még valami. Van pár nőgyógyász, aki fogamzásgátlót ír fel bőrproblémákra, mert hogy az elvileg jót tesz és SZERINTÜK ártalmatlan a szervezetre. Hát ne fogadd el. Én mélyvénás trombózist kaptam ezek az enyhe fog.gátlók miatt. Velem is elhitették hogy nem lehet baj. Egyik osztálytársam is így járt, és neki is lett. Szóval bármi más legyen a megoldás - jöhet. Sajnos némelyik orvos még a mai napig felírja!!!! Mert talán ezzel is többet "kaszálnak" a gyárak. Fölöslegesen ne szedd, mert rámehet az egészség. én tudom sajnos.
2013. jan. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, előző vagyok. Helyesbítek: "van pár nőgyógyász..." - na , nőgyógyász helyett BŐRGYÓGYÁSZ-t akartam írni. így olvasd újra. Bocs.
2013. jan. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben,koszonom szepen! :)
2013. jan. 2. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!