Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek melyik hajszín...

Szerintetek melyik hajszín lenne nekem a legideálisabb?

Figyelt kérdés

Középbarna, a vállam alá érő hajam van, legalul két nagy tincs sötétbarna.A szemeim is sötétbarnák,szinte feketék, a szemöldököm is barna.A bőrszínemnek egy kicsit fehér színe van,de könnyen barnulok (szoliban,napon). Azon gondolkodom,hogy befestetem a hajam,mert a színe számomra egy kissé unalmas. Gondolkodom a sötétbarnán, hiszen az passzolna a szemeimhez, de attól parázok hogy a bőrszínemhez meg túl sötét lenne. Még a másik lehetőség az lenne,hogy kiszívatom egy kicsit, hogy világosabb barnát kapjak, de azzal meg lehet az lenne a gond,hogy széttörne a hajam, amit nem szeretnék,mert növesztem... :/

Szerintetek mit csináljak? Minden véleményt szívesen fogadok!

Fruzsi,16.



2013. jan. 2. 18:39
 1/5 schocko ***** válasza:
ősz
2013. jan. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sötétbarna, világosabbat ne egyrészt tönkretenné a hajadat másrészt szerintem a sötét szín jobban állna.
2013. jan. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hennával és indigóval tudsz sötétbarna/fekete/vörös/vöröses árnyalatú barnát elérni. Mindkettő gyógynövény,ami nem hogy ártana,egészségesebbé varázsolja a hajadat.

Tudni érdemes:

Utána nem használhatsz kb 3-5 hónapig kémiai festéket.

A henna nem kopik,nem halványul,csak lenöveszteni tudod.


A szőkés barna hajamat éppen néhány nappal ezelőtt festettem be vele,sötétben gesztenyebarnához áll a legközelebb,napsütésben viszont van vöröses fénye,de nagyon szép. Maximálisan elégedett vagyok vele... :) 2-3 havonta be is fogom festeni,tartani akarom ezt a szép színt. Indigot vettem,mellé ajándék henna járt. Bioboltban betudod szerezni,én 2(talán 3) alkalomra elegendőt vettem 1200 ft-ért.


[link]


[link]

2013. jan. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm schkocko az értelmes választ,mindenképp kipróbálom! ;)

Utolsó válaszíró: köszönöm szépen az ötletet, nekem tetszik :) még átgondolom alaposan, mert ahogy olvastam,a hennát csak lenöveszteni tudom.Mondjuk az a jó benne hogy nem roncsolja a hajat :)

Na akkor lehet sötétbarna leszek nyáron, és majd mellé napozok is :D

2013. jan. 2. 21:00
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha sotet a szemoldokod es a szemed is akkor egyertelmuen sotetbarna. Vilagos barna is elmenne meg, de vorossel vagy szokevel csak nevetsegesse tenned magadat.
2013. jan. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!