Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A nivea magyar termék?

A nivea magyar termék?

Figyelt kérdés
Ha igen ha nem, mondtok magyar ilyen bőr-hajápoló termékeket. Gondolom az axe az magyar. Onnan veszem hogy a Nivea nem az mert néztem a történetét és akkor a régi 1900as években mikor megjelent nem magyar volt a felirat rajta de semmit nem irnak a származásáról, eredetéről.
2009. aug. 26. 14:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Axe se magyar szerintem.

Tévedek?

Bànfi az tuti magyar.

A BABA sampon szintén magyar termék.

Ilcsi szintén magyar

Hélia d is.

2009. aug. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
A Nivea német termék. A gyár Hamburgban van (Beiersdorf). A kozmetika.lap.hu-n találsz felsorolva magyar kozmetikumokat (mint pl a Hélia-D és az Ilcsi, azok valóban magyarok)
2009. aug. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem magyar. A Nivea a világ egyik legnagyobb kozmetikai márkája.

A márka a Beiersdorf tulajdonában van, ami német, hamburgi székhelyű.


[link]

[link]

2009. aug. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
És az avon az magyar nem??És azon belül vannak "al"márkák mint pl : fullspeed.
2009. aug. 26. 14:41
 5/17 A kérdező kommentje:
megtaláltam, nem magyar:S Hát mindegy akkor maradnak a magyar ruhamárkák azokból még van azért. : retro, fundango, heavy tools, tisza cipő, enzo, mission, jeans club
2009. aug. 26. 14:43
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Az Avon sem magyar! csak Magyarországon is forgalmazzák!
2009. aug. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
68%
Egy márkán belül nincsenek al márkák csak termékek és a termékeken belül al termékek. :)
2009. aug. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Varga termékek is magyarok. Azt csak zárójelben megjegyzem, hogy a Fundango ruhákat már Kínában varrják!
2009. aug. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

ez kicsit OFF lesz, de azért elmondom :D

én DIREKT nem veszek magyar ruhákat, mert pofátlanságnak tartom, h magyar, és mégis némelyiket baromi drágán árulják, nekünk, magyaroknak. adják külföldön drágán, de ne nekünk, állampolgároknak.

2009. aug. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Igen és igazad is van utolsó válaszoló, nade akkor mit vegyek kínait? Elvből nem veszek nem bírom őket...Vegyek adidast,niket? nem jönbe. Akkor?Puma?Azt szoktam látod hordani de am télleg pofátlanság. Utolsó előtti fölött lévő válaszolónak anyni hogy honnan tudod hogy Kínában varrják?
2009. aug. 26. 15:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!