Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A nivea magyar termék?

A nivea magyar termék?

Figyelt kérdés
Ha igen ha nem, mondtok magyar ilyen bőr-hajápoló termékeket. Gondolom az axe az magyar. Onnan veszem hogy a Nivea nem az mert néztem a történetét és akkor a régi 1900as években mikor megjelent nem magyar volt a felirat rajta de semmit nem irnak a származásáról, eredetéről.
2009. aug. 26. 14:20
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Amúgy is a nike-t meg az adidast is Kínában vagy Ázsiában varrják mert olcso a munkaerő. Ezzel nincs baj, a minőség remélem attól még jó.
2009. aug. 26. 15:49
 12/17 anonim ***** válasza:
Onnan tudom, hogy régen ők varrták, de kivitték Kínába az anyagokat, mert olcsó a munkaerő (nem mintha itthon drága lenne). Minőségről nem tudok nyilatkozni!
2009. aug. 27. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

én vagyok az aki nem vesz magyart :D

nemcsak kínai, meg magyar árú létezik:D

olyan igazi kínai rucikat a kínai boltból v piacról, olyanokat énsem veszek, de nagyon sok ruhát varrnak már kínában, ami nem kínai márka. azokkal semmi baj, attólmég ugyanolyan jó minőségű. anyaga nem változik, csak húzott szemű egyedek varrják össze. nincs ebbe semmi.

naszóval, hordok énis márkás ruhákat, csak nem retrot, meg abot, meg ilyeneket. bevásároló kp-ba (kivéve westend) beszabadulok, aztán betérek az összes nem magyar üzletbe és ami teccik megveszem :D

2009. aug. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
ok, kösz a válaszokat! Amúgy ezek a magyar márkák annyiból is jók számomra, hogy tükrözik az ízlésemet és most olcsók is mert leárazás van ilyenkor feltöltöm magam és évekig tudom hordani...
2009. aug. 27. 11:18
 15/17 anonim ***** válasza:
Ha olcsón akarsz jó minőségű, szép stílusos és mindig a legújabb trendeknek megfelelő ruhákat hordani akkor ajánlom a Spanyol márkákat, nézz utánuk Bershka, Zara Springfield...stb, Ha kicsit magasabb színvonalat szeretnél akkor az Olasz márkákat ajánlom , de ott már az árak is duplázódnak :) A Magyar márkákról meg csak annyit hogy egy Retro jeans például Replay kategóriába szeretné sorolni magát mind árban mind stílusban, de köze sincs hozzá... ja és amit itt az előbb tárgyaltatok: sem az Olasz sem a Spanyol divatcégek felsőkategóriás ruhái nem szívesen gyártatnak távol keleten ! persze nem minden darabra igaz , de oda kell figyelni... szóval amiben Made in Italy van ,meg Made in Spain, vagy valami európai ország azért érdemes pénzt áldozni ;)
2014. ápr. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Előző hozzászóláomat még kiegészíteném azzal hogy, az Olasz márkáknál nagyon oda kell figyelni arra is hogy nehogy hamisítvány legyen, nem ritka hogy a márkaboltok is hamis termékeket árulnak, egész Európában szinte D&G, Gucci, Armani...stb 90% uk mind hamisítvány ! aki nem hiszi járjon utána...
2014. ápr. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
A Nivea az német világmárkájú krém. 1882-ben tanáltálták fel.
2014. dec. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!