Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi lehet a pontos neve ennek...

Mi lehet a pontos neve ennek a hajszínnek? Szerintetek még szőke, vagy már barna? Nektek tetszik?

Figyelt kérdés

Őszintén szólva nagyon utálom már ezt a hajszínt, mert olyan semmilyen. Kb minden fényben más, meg minden évszakban. Szeretnék valamit változtatni, de nem tudom, hogy mit csináljak vele.

A festést nagyon nehéz abbahagyni, ha elkezdem, ugye?

[link]

[link]


2013. jan. 3. 10:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Nagyon különleges a hajad, szerintem ez sötétszőke. A helyedben nem változtatnék rajta, de ezt neked kell tudnod. Bármit meg lehet unni és megértem, amit érzel, csak sajnálom.
2013. jan. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hm, tényleg különleges, mert a második képen olyan, mintha szőke lenne rézvörös beütéssel, de ahogy a nap az elsőn rásüt, úgy már nem látszik:D Aranyszőke, esetleg?
2013. jan. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De néha meg ilyen... [link]
2013. jan. 3. 11:17
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát ez tényleg elég fura, én összességében azt mondanám talán, hogy méz szőke. Én nem festeném be a helyedben, szerintem direkt jó, hogy nem mindig egyforma.
2013. jan. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne fesd be...olyan sokan festik mar a hajukat,hogy mar az a kulonleges,ha termeszetes a hajszin. szép hajad van nagyon. szerintem noveszd meg,es ha hosszu lesz,akkor lesz igazan kulonleges :)
2013. jan. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szerintem is különleges így:) nekem pl nagyon szép szőke volt kiskoromban és már ilyen szürkés szőke kb vagy szőkésbarna, olyan semmilyen és komolyan mintha őszülnék vagy nemtom.. befestettem pár árnyalattal világosabb szőkére, és nagyon jól áll, de szeptemberben volt festve. látszik a lenövés, de le akarom növeszteni, én megtudtam állni hogy ne fessem tovább, csak kipróbáltam. talán ha nagyon hosszú lesz akkor befestem majd :)
2013. jan. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok, 16l
2013. jan. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!