Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ricinusolajat hajmosás előtt...

Ricinusolajat hajmosás előtt vagy után kell felkenni a fejbőrre? Ha utána, akkor vizes, vagy száraz hajra?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ez hajtípustól függ, de ha hetente 1x használom,1 hónap alatt kb. mennyit nőhet a hajam? Nekem általában 1 hónap alatt 0,5 cm,1 cm-t nő a hajam.

2013. jan. 3. 16:20
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja és még annyi,hogy kb. mennyi idő után érzékelhető a növés?
2013. jan. 3. 16:21
 2/8 A kérdező kommentje:
ÉÉÉs még mindig xdd mennyi időre kell fent hagyni a fejbőrön?
2013. jan. 3. 16:27
 3/8 anonim ***** válasza:

kell neki minimum 3-4 hónap hogy hatni kezdjen. csodát ne várj max 2 centit a többiek állítása szerint, nekem csak babahajam nőtt tőle rengeteg, gyorsabban nem nőtt.

én heti kétszer használom, hajmosás előtt, és egész éjjel rajt hagyom

2013. jan. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
46%
Fejbőrre ne kenj olajat mert az csak akadályozza a hajnövekedést, eltömíti a pórusokat. De még mindig nem értem... én vagyok az egyetlen ezen az oldalon aki tanulta hogy a hajnövekedés nem gyorsítható, mivel azt a genetika határozza meg?
2013. jan. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
53%

engem mindig lepontoznak amikor azt írom hogy nem fog nőni tőle a hajuk, akárhogy képzelik be maguknak :D

úgyhogy inkább nem mondok semmit, majd rájönnek

2013. jan. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A hajnövekedés nem csak genetika. Szükséges hozzá például a jó tápanyag-ellátás, vitaminok, nyomelemek. Ezek hiányában nemcsak lelassul a növekedés, hanem ki is hullhat a haj.
2013. jan. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Valamiért mégis elég sokan használják a szépségvitaminokat, hajdúsítókat, ápolókat és ennyi ember nem hiszem, hogy mindent csak beképzel magának. Természetesen genetika is, aki vékonyszálú, kevés hajat örökölt a szüleitől, annak sosem lesz oroszlánsörénye.
2013. jan. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Szerintem,hát nem tudom...elkezdtem használni,még változást nem láttam,bár abban van valami,hogy megfelelő táplálkozás,és genetika...de szerintem ebben az olajban vannak olyan anyagok,amik serkenthetik,vagy legalább ápolják a hajat. De ha már tényleg több 10 ember mondja,hogy segít,akkor csak van benne valami. Ez nyilván hajtípustól is függ,hogy kinek mennyire hatásos.
2013. jan. 11. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!