Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hajszín állna jól?...

Milyen hajszín állna jól? (kép lent)

Figyelt kérdés
melírozott volt a hajam de már lenőtt és szeretném befesteni ami hasonlít az eredeti hajszinemhez,de nem tudom h milyen szín állna jól,segítene vki?
2013. jan. 3. 19:19
 1/5 A kérdező kommentje:
2013. jan. 3. 19:19
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]

egy ehhez hasonló szép barna szín kiemelné a szemeid,és a szép fehér bőröd. ill. szerintem egy kicsit növeszd mega hajad, és vágass valami formát, amivel kiengedve is tudod hordani.

2013. jan. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

itt van még 1 kép ahol jobban látszik a mostani hajszínem:

[link]

2013. jan. 3. 19:29
 4/5 anonim ***** válasza:
Valami gesztenyebarna szerintem jól állna :)
2013. jan. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az eredeti hajszíned hajfesték színben sötétszőke, vagy világos barna. Ha olyat akarsz, akkor sztem világosbarna hajszínezőt, vagy festéket kellene rávinni a világos részekre, hamvas árnyalatban, meg egy kis kék korrektor színt.(festékhez kell keverni, kisebb 10-20 %-ban a sárga szín kiküszöbölésére).

Én nem biztos hogy eltávolítanám a melírnek nevezett világossárga tincseket, inkább leszívatnám még egy kicsit, és egy közép, vagy világosszőke (köznyelvben sötétszőke szín) árnyalattal húznám át, hamvas színnel.

Egészen természetes hatást kelthet.

2013. jan. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!