Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Befestessem a hajam? Vagy...

Befestessem a hajam? Vagy megfogom bánni?

Figyelt kérdés

16L barna a hajam és világos barnára szeretném.

Innentől kezdve mindig festetnem kell majd a hajam és hamar kifog hullani?


2013. jan. 4. 23:01
 1/6 Alexandra0908 ***** válasza:
kezd vmi jó színezővel.az mosás közben folyamatosan fakul is és mellesleg nem roncsolja a hajadat annyira mint 1festék.
2013. jan. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha hozzá értő fodrász csinálja,és az általad választott színe lesz,illetve ő is segít kiválasztani a színt,akkor nem fogod megbánni.A jó minőségű festék ápolja hajat és NEM fog tőle hullani.Ha megunod,és nem akarod tovább festetni,a fodrász vissza tudja festeni az eredetivel közel azonos színre.Az majd lenő.Vagy megcsináltatod ombre stílusra,akkor nem olyan szörnyű ha lenő.
2013. jan. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát nagyon gondold át! Ha az eredmény ne adj' Isten nem olyan lesz, mint amilyenre számítottál, akkor csak az újrafestetés lehet a megoldás. A lenövés csúnya, a festék meg nem igazán "kopik le" a hajról. A jó minőségű festék nem roncsolja a hajat sem a hajtöveket. TIPP (nem mindenkinél jön be): ha nem vagy biztos abban a döntésben, keress egy papírboltban olyan színű krepp (!) papírt, amilyen színűre festeni akarod a hajkoronád. Otthon válassz ki egy tincset, vágj egy akkora darabot a papírból, amivel körbe tudod azt csavarni. Gumizd rá a papírt a hajtincsedre, tedd a csap alá, és engedj rá egy kis vizet. Valószínűleg csöpögni fog, úgyhogy ajánlatos kicsavarni a tincset. 20-25 perc után vedd le. Ez elvileg befogja (bár ha nagyon sötét a hajad, akkor nem biztos), és ráadásul egy mosással kijön a hajból. Szóval tesztelésnek tökéletes :))
2013. jan. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

hu nagyon köszönöm kipróbálom!:D


egyébként a Loreál Casting elég jó minőségű hajfesték?

2013. jan. 4. 23:57
 5/6 anonim ***** válasza:

én használtam Castingot, igaz én sötétebbre váltottam. A színek nálam mindig sötétebbek lettek, mint vártam bár ez ha jol tudom a nagykönyvben is így van. Egyszer sötétbarnát vettem és feketére fogta be a hajam, pár hétig az is maradt, ugyhogy végleg elment a kedvem a festéstől.

Azt hiszem 28 mosást írnak, hogy azután eltűnik....ne hidd el!!! mert nem igaz

Szóval menj el egy jó fodrászhoz, mert a színező is csak lenő, ráadásul gyorsabban kopik mint a festék és a semilyen színű hajnál kevesebb ronda dolog van. (főleg a barnák esetében)

2013. jan. 5. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha világosabbat szeretnél, a kreppes teszt nem jó! És a színező sem. A színezőt akkor sem ajánlom, ha sötétebb hajszínt szeretnél, mert nem kopik ki soha teljesen, csak kifakul és lenő. Ha fested, újra és újra be kell majd festeni (a lenövés miatt), az egyetlen kiút, ha vissza lesz festve az eredeti színére, és lenöveszted.
2013. jan. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!