Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Félek! Szerintetek befestessem...

Félek! Szerintetek befestessem a hajam? ://

Figyelt kérdés

Szeretnék egy kis változást magamon, és erősen gondolkodom, hogy a természetes középbarna hajamat befestetem mély rézvörösre.De egy kicsit félek tőle, mert nem biztos, hogy 3 havonta tudnék menni festetni és lehet, hogy roncsolná a hajamat a festék...Szerintetek a barna szememhez és a nagyon világos bőrszínemhez jó választás lenne ez a hajszín?

Szeretném végre megtalálni a hozzám legjobban álló hajat, csak nem tudom, hogy mennyire fogja majd be a vörös festék a barnát..


2012. máj. 11. 11:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%

Nekem a vörös hajhoz valahogy mindig a zöld, vagy a kék szem passzolt, de mindenki máshogy vélekedik.

Én mindenesetre azt mondom, ne festesd be. Manapság már mindenki festi, legalább te ne légy műmajom. Ha annyira nem tetszik a hajad, akkor kend át kimosható festékkel (24 mosásossal) és egy olyan színnel, ami szinte ugyanolyan, mint az eredeti, csak élettelibbé teszi és csillogóbbá.

2012. máj. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De már annyira unom, hogy mindig ugyanolyan formája és színe van..Tudom, hogy mindenki azt mondja, hogy a természetes hajszín a legszebb, de így olyan kislányos a külsőm...Amúgy meg szintén itt gyakorin kértem segítséget egy lánytól, akinek küldtem is magamról képet és ő mondta, hogy ez a hajszín állna a legjobban.
2012. máj. 11. 12:03
 3/12 anonim ***** válasza:
a rézvörös úgy ki fog fakulni, hogy járhatsz hathetente! újrafestetni. Nagyon kényes, nekem is volt olyan, főleg nyárra nem ajánlom a festést. Igen, roncsolja is, szárízja a festék a hajat. Inkább a frizura fazonján változtassál vagy csak bemosóval próbálkozzál eleinte-szerintem.
2012. máj. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
ne festesd vörösre. esetleg világosíts. a hajfestéstől senki nem lesz műmajom :D
2012. máj. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Ilyen hajszínekre gondoltam: [link]


[link]


[link]


[link]


Az első fazonja nagyon tetszik,úgyhogy szerintem olyanra vágatom.Amúgy ha azt mondjátok, hogy a barna szemhez nem megy a vörös, akkor mégis mi megy hozzá?

2012. máj. 11. 12:58
 6/12 anonim ***** válasza:
én is változást akartam és a barna hajam befestettem feketére, roncsolta, de nem bántam meg, mert sokkal jobban érzem magam azóta a bőrömben:))
2012. máj. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Utolsó:Amúgy azért kérdezem, hogy roncsolja-e mert nekem eléggé szokott hullani a hajam és nem szeretném még jobban tönkretenni.Szerinted a linkelt képek közül melyik illene hozzám a legjobban? Barna a szemem és világos a bőröm.
2012. máj. 11. 13:24
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Én természetes haj párti vagyok... Engem is izgat a változatosság de mindig elvetem a gondolatot. Miért festeném be a gyönyörű színű természetes hajamat valami mű szarra.
2012. máj. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ez semmi extra, miért ne festenéd be. Ha úgy érzed kell akkor megteszed, szedjél hajvitamint és használj hajpakolást. Ezek a színek ahogy nézem nem azok a kikopósak. Bár nekem már volt vörös(piros), szőke, barna, melíros, rózsaszínes beütésű, nem vagyok se majom se emo se semmi ilyesmi csak kell a változatosság.
2012. máj. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A vörös a legmakacsabb szín azt mondják, azt a legnehezebb kiszedni. Szóval jól gondolt meg. Az ilyen 24 mosásos kimosható festékekben ne bízz, szinte ugyanolyanok, mint egy rendes festék!

Egyébként attól függ milyen festékkel festesz, lehet hogy csak egy kis vörös árnyalatot fog adni a hajadnak...

2012. máj. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!