Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szeretném kikérni a véleményet...

Szeretném kikérni a véleményeteket egy frizuráról. Mit gondoltok kinek áll jól?

Figyelt kérdés

Úgy értem milyen stílushoz, milyen arcformához? Milyen színben tudnátok elképzelni?

[link]


A barna tetszik. Vékony alkatű vagyok és talán kerek arcú, ezt sosem tudom, kék szemű, szőke. Nőies, de nem p*csás.


2013. jan. 6. 08:56
 1/6 Thunderfairy ***** válasza:
Szerintem ha a haj mindenhól egyforma hossura van vágva akkor szép az ilyen rővid haj.
2013. jan. 6. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a véleményt, de nekem ez tetszik.
2013. jan. 6. 09:14
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem az olyan lányoknak áll jól akik vékonyak mármint, hogy arcuk is inkább csontosabb és nem kerek vagy nem is tudom hogy fejezzem ki magam. És színben mindenhogy el tudom képzelni.


18/L

2013. jan. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Szerintem ha előre lépcsősen hosszabbodik a haj, az tényleg vékonyabb lányoknak áll jól, akiknek hegyesebb az orruk. Ha hátrafelé hosszul, az inkább teltkarcsú, kerekdedebb arcúaknak áll jobban. ha egyforma hosszú, szinte mindenkinek jól áll. de persze az ízléstől is függ. meg a személyiségtől. hogy mennyire illik hozzád.
2013. jan. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Állati ez a haj! Én csak teltebb lányoknak nem javasolnám.
2013. jan. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem valami szép ez a haj, de környezetemben egy embernek ilyen van, és ő sötétbarna, illetve nagyon vékony alkatú. Időbe telt mire megszoktam.
2013. jan. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!