Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A modelleknek hogy lehet...

Klaudiazz kérdése:

A modelleknek hogy lehet olyan szép pattanáss mentes bőrük? Valyon mit használhatnak?

Figyelt kérdés
akárhány modelt nézek..mindegyiknek gyönyörű fehér foga van és pattanás mentes bőre... én is szeretném kipróbálni ezt a szakmát de nagyon félek mi van ha néha becsúszik 1-1 bőrhiba?

#modellkedés #fehér fog #model fotók #pattanás mentes bőr #ragyák eltüntetése
2013. jan. 6. 17:58
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
A modelleknek épp olyan bőrük van mint bárki másnak, nekik is vannak bőrhibáik. Képeket retusálják, meg kiló sminkkel el is lehet fedni.
2013. jan. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

bocsi *vajon

amúgy nem hiszem..vagyis azt nem lehet olyan tökéletesen elfedni szerintem jó az ilyen miteszereket még oké.. de a nagy piros pattanásokat..-.-

2013. jan. 6. 18:02
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

korrektorral meg profi alapozóval bármit el lehet fedni. az egyik magazinban volt egy vichy alapozó minta. kipróbáltam és megijedtem magamtól olyan maszk hatása volt, semmi egyeletlenség meg folt.

amúgy a sulimba jár nem is egy akik külföldön is dolgoztak már és semmivel sem tökéletesebbek mint mások.

2013. jan. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
bármit el lehet fedni csak egfelelő smink ccc kell hizzá. ezek nem napi használatra vannak, mivel nem tesznek jót hosszú távon a bőrnek. De a modellekről a képek azért is csalókák mert mint tudjuk a photoshop csodákra képes.
2013. jan. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
nagyon erős sminkel...de te ne nagyon sminkeld ki azokat(csak ha nagyon vészes) mert a pórusok eltömődnek tőle és mégtöbb lesz :(
2013. jan. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hozzáteszem, hogy mikor modelleket válogatnak, a szép bőr ugyanolyan kritérium, mint a megfelelő alak, vagy haj.
2013. jan. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
hát köszönöm .. nem sok bíztatót mondtatok :DD
2013. jan. 6. 18:43
 8/9 anonim ***** válasza:
Sok sminket raknak rájuk, igaz, meg nem is kell profinak lenni, hogy tökéltesre photoshoppolják őket, én is meg tudom csinálni, de vannak olyan krémek is amitől elmúlnaka bőrhibáid, nekem is voltak és most szinte makulátlan az arcom.
2013. jan. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Vannak gyógyszerek (éhségérzet ellen is jó egyik másik), sok kozmetikai kezelés, smink és photoshop. És persze van, akinek ilyen a bőre alapból.
2013. jan. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!