Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tényleg mindenki szokott...

Tényleg mindenki szokott minden fürdésnél tusfürdőt használni? Én sosem használtam, mindig csak tiszta vízzel jól megmosakodom, mégse vagyok büdös, sőt mondták hogy finom illatom van.

Figyelt kérdés

Kis koromban túl macerásnak találtam a tüsfürdőhasználatot, ezért hanyagoltam, talán azóta nem is fürdök azzal, mióta nem a szüleim fürdetnek, az pedig már elég rég volt:D

Hogyan kell egyáltalán használni? mire jó? bekened magad és lemosod vagy mi? Az imént megpróbáltam, de viszketek tőle...elvégre régebben sem használtak az emberek ennyi vackot, nem hiszem hogy enélkül bármi bajunk lenne. :) Vélemény?

20/L



2013. jan. 6. 18:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha viszketsz tőle akkor érzékeny a bőröd, enyém is ilyen, szappant használok, olyat ami nem szárít, most épp teafásat. Tehát nem mezei kézmosószappant. Szivacsot azért használsz? Anélkül a kosz le sem jön. Sima víz nem hozza le az olajat, kosz nagy részét sem, szóval az nagyon kevés.
2013. jan. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
73%

Elmondom neked én barátnőmnek ezer féle tisztálkodási eszköze van csak fürdésre. Habfürdő, tusfürdő, száraz bőrre való akármi, hajbalzsam, hajfesték kímélő, meg minden anyám kínja. Egyszer aludtam ott és nem vittem tisztálkodási eszközt magammal és komolyan hidd el nem tudtam eldönteni hogy melyik a normál tusfürdő a sok flakon közül. A barátnőm nem ilyen ismert márkás dolgokat vesz hanem gyógynövényes ilyen illatos akármiket és végül a samponját használtam mert akkor mostam hajat is hát elég furcsa női illatom volt egésznap.

Én otthon tusfürdőt meg sampont használok ennyi elég.

Fogom egy szivacsra ráöntöm aztán azzal végig dörzsölöm magam szépen habosra majd leöblítem és ennyi, ez 3 perc. Barátnőmnek kb 20 perc mire végig megy magán azzal a sok izével és csodálkozik hogy allergiás mindenre meg minden fosra érzékeny a bőre. Vegyél egy tusfürdőt valami olcsó akármit magadra kened és ennyi. Sima víz azért nem jó mert oké hogy alkalmas ivásra de vízköves és undorító is ahogyan kinéz meg valamilyen szinten büdös is lesz tőle az ember, meg a tusfürdőnek jobban van tisztító hatása főleg nagy izzadás után vagy ha nagyon koszos leszel akkor jobb használni ilyet mint a sima vizet.

2013. jan. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
77%
ez vicc? de régen is használtak szappant, még a kútvíz idejében is, képzeld. Vegyél egy Baba szappant és azzal nem lesz gondod. Egyébként ha ennyire fóbiás vagy, naponta elég a hajlatokat, arcot, fület, segget, lábfejet megmosni szappannal, a többit 2-3 naponta.
2013. jan. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, kipróbálok majd valami bőrbarát izét:D amúgy nem vicc, létezik ilyen ember is. amúgy meg nem fóbiás vagyok csak lusta :)
2013. jan. 6. 19:09
 5/12 A kérdező kommentje:
Azokra az időkre gondoltam amúgy mikor még nem találták fel a szappant :DD
2013. jan. 6. 19:10
 6/12 anonim ***** válasza:
55%
mikor? Az ősember idejében? Régen is főztek szappant.
2013. jan. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is sima vizzel zuhanynzok, néha baba szappan, de ált azt csak kézmosásra használom, a szivacs tényleg jo, az elhalt hámsejteket leszedi meg jó szőrbenövés ellen(ha gyantázol) Engem ugyan nem szoktak szagolgatni, de a barátom nekem is mindig mondja h jó illatom van:)
2013. jan. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
ja szintén 20L:)
2013. jan. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem muszáj használnom, mert extra száraz bőröm van. Naturlandos lemosó, 200 ft receptre, anélkül 500 körül van. Mást nem nagyon tudok használni, mert nagyon kiszárít, még a dove is. Szappannal meg sem merek próbálkozni, csak a hajlatokat + lábfejet mosok vele.
2013. jan. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mi az hogy nem tudod, "hogy működik"? Na vajon hogy? Ezek szerint kezet se mosol max vízzel és mosogatószert sem ismersz...
2013. jan. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!