Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Túl sötét vörös lett a hajam,...

Túl sötét vörös lett a hajam, hogy érhetem el, hogy világosabb legyen?

Figyelt kérdés
Vörös hajat szerettem volna, de túl sötét lett, inkább lilás, az alja meg majdnem fekete. Inkább valami pirosas árnyalatot szeretnék. Szerintetek világosabb vörös hajfesték befogná? Leszívatni nem szeretném mert így is elég száraz a hajam.
2013. jan. 7. 20:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Hajradír aztán a megfelelő árnyalatúval fesd be. Világosabb vörös nem fogja be.
2013. jan. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem pihentesd a hajad ha amúgy is száraz a vörös/lila hamar kifakul hajmosáskor.gyakrabban hosszabb ideig mosd a hajad.
2013. jan. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Valóban elég kopottas már, csak félek hogy ha világosabbra festetem a tövénél a lenövésnél piros lesz az alja meg nagyon sötét. Szerintem várok egy kicsit még.
2013. jan. 8. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!