Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Napozással/szoláriummal tudok...

Napozással/szoláriummal tudok kicsit segíteni a pattanások, sebek eltüntetésén?

Figyelt kérdés
2013. jan. 8. 13:49
1 2
 11/12 anonim válasza:

Nem segít a szolárium, a napozás is csak kis mértékben, vicces de kb a sör többet segít mint a szoli.

A viccet félre téve azt mondom ne kozmetikushoz menj, hanem bőrgyógyászhoz Ő majd felír neked speciálisan a bőrödre való krémet, krémeket, arclemosót...stb

Ezek egyrészt olcsóbbak is mint a bolti bőrápolók másrészt sokkal jobbak.

Én is pattanásos voltam 14-18 évesen de elmentem bőrgyógyászhoz aki felírt nekem egy esti arcpakolást amit a patikába kevertek ki és egy reggeli arclemosót, illetve egy antibiotikumot tartalmazó krémet amivel a nagyobb "dögöket" lehetett kezelni.

2 hónapnyi kenegetés úgy rendbe tette a bőröm hogy az anno erősen pattanásos bőröm mára átlagosnak mondható! Néha kozmetikushoz elmegyek kitisztíttatni de se arclemosó, se bőrradír semmi ilyesmire nincs szükségem, simán naponta kétszer háromszor arcot mosok arcszappannal (DM-be Rossmanba-ba kapható).

Jah még egy tipp....igyál sok csalánteát, esetleg arcmosásra is használhatod, méregtelenít és gyulladáscsökkentő! Tényleg használ!

2013. jan. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Lantos Szilvia válasza:
Nem tudom, viszont növeled vele a bőrrák kialakulásának veszélyét. Inkább tini-tonik, régebben nagyszerűen bevált. Én óvatos lennék a szolival és a napozással.
2013. jan. 24. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!