Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fülcimpán kis "gumók"?

Fülcimpán kis "gumók"?

Figyelt kérdés
A fülcimpáimon vannak kisebb-nagyobb gumók, melyek néha begyulladnak és kifakadnak. Mint egy pattanás, csak ezek mintha újra töltődnének. Fogalmam sincs hogyan tüntethetném el.

2013. jan. 9. 14:57
 1/5 anonim válasza:
Serdülő koromban nekem is voltak ilyenek a fülemben, aztán elmúlt magától.
2013. jan. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nekem akkor szokott lenni ilyen "gumó" ha fülbevalót hordok ezért nem is hordok csak ritkán

20/L

2013. jan. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is fülbevalótól jöttek ki ilyenek.Azóta nem is hordok fülbevalókat.De ezek a "gumók" elmúlnak egy idő után.
2013. jan. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
22 vagyok (férfi) és vagy 15 éves korom óta vannak. Régebben mikor begyulladtak, akkor a fülcimpám olyan nagyra bedagadt, hogy az utcára nem mertem kilépni. Manapság ha begyullad szerencsére nem ilyen rossz, de nem szép így sem.
2013. jan. 9. 16:50
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem begyulladt faggyúmirigy. most nekem is van egy, de ez már több hónapja, nem látszódik de érzem,remélem elmúlik és nem lesz semmi bajom...de kajak mi van ha berothad, vagy nem tudom...azért már elmúlhatott volna.
2013. jan. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!