Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Túl zsíros az arc bőröm és...

Túl zsíros az arc bőröm és már pár hónapja nagyobb pattanásnak tűnő gumók jönnek elő. Mik ezek? Milyen szerek vannak a zsíros bőrre?

Figyelt kérdés
2009. márc. 24. 18:32
 1/5 anonim ***** válasza:
68%

Szappan!

Ne piszkáld a pattanásaidat, és akkor rendesen elmúlik.

Gyógyszert szedsz? Lehet attól is a gumós valami.

2009. márc. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
szia! nem szedek semmi gyógyszert és soha nem is szedtem...amúgy köszi a tippet a szappanra na de nem azért mert nem ismerem hanem,már a hagyományos módszereken kívül 1000+1 dolog van ....de sztem a szappan marad és azt használom ...és még olcsó is
2009. márc. 24. 19:30
 3/5 anonim ***** válasza:
49%
Az ilyen gumó szerű pattanásaidat még csak véletlenül se piszkáld. Tapasztalat: kétszer akkora lesz és kétszer több idő kell neki h elmúljon. Próbáltad már az Aknesolt? sztem érdemes. De nekem az is bevállt ha éjszakára bekened őket Neogranormonnal. De sztem próbáld ki a szoláriumot legalább heti egyszer egy hónapig és hidd el tapasztalni fogsz változást.
2009. márc. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Az a tuti, ha elmész egy bőrgyógyászhoz!

Minnél korábban annál jobb! Zinerytet fog valószínű felírni, mert nagyrészt 92%-ban bejön...

2009. márc. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Neogranormont ne vegyél! Az nem ilyesmire való, hanem a baba fenekére!

Bőrgyógyásszal is vigyázz, mert hajlamosak olyan gyógyszert adni amitől 1 perc alatt elmúlik, de káros a szervezetedre.

2009. márc. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!