Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hol lehet egy fodrászt feljele...

Hol lehet egy fodrászt feljelenteni?

Figyelt kérdés
Igen, bosszúból szeretném feljelenti,vagy megszívatni. Tönkrevágta a hajam teljesen. A házunkba lakik a fodrász, szóval úgy kéne,hogy ne jöjjön rá. December végén voltam nála, azóta próbálom helyrehozni, amit elcseszett...
2013. jan. 9. 18:14
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Csak annyit mondok hogy nagy részben TE saját agad tetted tönkre a hajadat!!!!!


1,azért, mert nekiálltál egyből festegetni

2, majd rákentél egy hamvasítót,amiről MINDENKI tudja hogy az ősz nénik szokták a fejükre kenni ezért ilyen szép lila és kék a hajuk


Tehát...nem tehetsz semmit sem!!!Előbb kellett vola gondolkodnod...

De, ha fordított helyzetben lenénk, én tuti nem festettem volna be szőkére, hanem barnára, mert a szőke a nbarnát ledobja!!!!!!

2013. jan. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Miután mindenfélét csináltál a hajaddal, már nem tudsz mit tenni, hiszen hogyan bizonyítaná be bármelyik szakértő, hogy az ő hibájából károsodott a hajad? Ha feljelentenéd, akkor nem tudnád titokban tartani, hiszen per lenne belőle.

Akkor fordulhat elő, hogy egy fodrászt feljelentenek, ha például annyira elrontja a vegyszeres munkát, hogy megkopaszodik a vendég vagy maradandó károsodást szenved - de ez csak elmélet, még nem hallottam róla, hogy lett volna ilyen.

Még valami: ha vagy annyira "gerinces", ráküldhetsz egy nav vizsgálatot, ehhez sajnos névtelen bejelentés is elég, viszont nem tudom, mennyire éreznéd jól magad utána, mert ez elég szemét dolog lenne és nem is biztos, hogy elérnéd a célodat. Tényleg, mi is az? CSak járjon rosszul, vagy esetleg tudja is meg, hogy valamit elrontott, hogy tanuljon belőle?

2013. jan. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

"ráküldhetsz egy nav vizsgálatot, ehhez sajnos névtelen bejelentés is elég"


Ez nem igaz. Nővérem a NAV-nál dolgozik és a névtelen bejelentőkkel nem nagyon szoktak foglalkozni. Maximum, ha nagyon súlyos esetről van szó, de arra nincs nagyon példa. A névvel bejelentéshez is egyébként bizonyítékot kell csatolni, nem csak úgy megy ám, hogy nekem a szomszéd Maris néni nem szimpatikus, ezért bejelentem névtelenül valamivel...

2013. jan. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

19:44-esnek válasz:A közérdekű bejelentés olyan körülményre hívja fel a figyelmet, amelynek orvoslása, illetőleg megszüntetése a közösség vagy az egész társadalom érdekét szolgálja. A közérdekű bejelentés javaslatot is tartalmazhat.


Közérdekű bejelentését névvel, ill. névtelenül is megküldheti.


Amennyiben bejelentését névtelenül (nevére és postai levelezési címére vonatkozó adatokat nem, vagy hiányosan, esetleg csak részben adja meg) juttatja el részünkre, úgy annak kivizsgálása az Eutv. 142. § (6) bekezdése alapján mellőzhető. Ugyancsak mellőzhető a korábbival azonos tartalmú, ugyanazon bejelentő által tett ismételt bejelentés is.

2013. jan. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, bocsánat, de be kellett fejeznem az írást, most folytatnám:

igaz, hogy nem kötelező kivizsgálni a névtelen bejelentést, de ettől még kimennek, ha nem is mindig. Tudok példát is rá, elég volt egy rosszindulatú bejelentés, és több helyre kimentek - persze potyára...

2013. jan. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Szia!Most készülök feljelenteni a fodrászt akinél voltam.Te végül tettél valamilyen lépést az ügyedben?
2017. jan. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!