Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ki festi a haját hennával?

Ki festi a haját hennával?

Figyelt kérdés

Ki szeretném próbálni.Eredeti hajszínem világosbarna,de narancsos vorosre szoktam festetni fodrásznál,Londa hajfestéket használ.Ha megvenném a rézvoros henna hajfestéket,nagy lenne a színkulombseg a lenott es a mar Londa hajfestékkel befestett hajam kozt?

Légyszi válaszoljatok,koszi!

:)



2013. jan. 9. 18:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Az igazi henna az csak vörös. Nem réz meg világos vagy sötét vagy mit tudom én. Attól függ a végleges színe, hogy a te hajad milyen színű illetve hogy mennyi ideig hagyod rajta. Mivel ez egy ilyen természetes anyag (az igazi henna), ezért nem lehet matematikai pontossággal megmondani, hogy milyen lesz a végeredmény. Előtte ki szokták próbálni pár tincsen.
2013. jan. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Lejjebb görgetve minden kérdésre találsz választ :) tegnap rendeltem ilyen hennát, de elvileg csak jövő hónaptól festek vele. 3 hónap türelmi időt javasolnak kémiai festés és henna között, az nekem csak februárban jár le.

2013. jan. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Koszonom szépen a válaszokat,hasznos info :)

A rézvoros hennat azert irtam,mert a dm-ben kapható valami 100% natural herbal hair color,annak van tobb szinee..

2013. jan. 9. 20:09
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Te rossz hennát találtál,az igazit egy növényből nyerik ki,ami 100% tiszta henna por,semmi káros nincs benne,és csak vörösre fest,indigoval picit barnásra,feketére,sötétbarnára, arányoktól függ. Én festem,mondjuk indigot is teszek hozzá,mivel sötétbarnára csináltam nemrégiben a hajam,nem akarok vöröset. Vigyázz,kémiai festés után minimum 3 hónap pihenő kell a hajadnak,a henna nem reagál jól a kémiailag festett hajjal,el is törhet. 3 hónap után már bátran használhatod. De,nem kopik,fakul,csak lenöveszteni tudod,és utána is várni kell X ideig mire megint kémiai festéket kenhetsz rá. Üdv!
2013. jan. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Aminek színe van abban biztos van valami vegyszer is! Az igazi henna az ilyen zöld por tasakban és nem sok helyen árulják! Első voltam, kb 4 éve festen hennával a hajam.
2013. jan. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 nikk22 ***** válasza:
39%
A dm-es henna is 100% natúr, jó minősögű. Nyugodtan lehet használni...És én úgy tudom, nem muszáj 3 hónapot várni vegyszeres festés után, csak egy két hetet. Én csak 1 hetet vártam, és a hajamnak semmi baja nem lett. Szép lett a színe is.
2013. jan. 25. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Az igazi henna teljesen vegyszermentes, semmi adalékanyagot nem tartalmaz, csak a megőrölt növényt. Az árnyalat viszont befolyásolható a hatóidővel, illetve természetes anyagokkal, kamilla, kurkuma, cassia, cékla, hibiszkusz, pirospaprika, kávé, kakaó, diólevél, indigó... Én több, mint egy éve hennázom, előtte kémiai hajfestéket használtam. Sajnos, nem vártam ki a 3 hónapot... Hosszú a hajam, s nagyon látszik, meddig volt festve, honnan csak hennázva. Nem csak a színén, de az állagán, fogásán, fényén is.
2013. jan. 28. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Kôszônôm szépen a válaszokat..hátam kozepéig ér kb a hajam és olyan narancsos vorosre van festve.Kb. 1 cm lenovésem van,eredeti hajszínem barna..Január 3-án volt festve a hajam..nem tudom mivel fessem be,mert a fodrász festéke teljesen tonkretettem a hajvégeim ezért kérdeztem,mert láttam a DM-ben egy hajfestéket: 100% Natural Herbal Hair color: [link]

szerintetek kipróbáljam?

2013. jan. 29. 20:46
 9/16 anonim ***** válasza:
Nem ismerem ezt a terméket, Nézd meg, mit írnak az összetevőknél, hogy mit tartalmaz! De szerintem ez is vegyi festék. Az igazi hennát kizárólaag porként forgalmazzák, mert bekeverve kb 48-72 óra alatt elveszíti a hatását és a színezőképességét.
2013. jan. 31. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Ez is por formájában van,henna van benne meg más novényi anyagok..
2013. febr. 2. 09:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!