Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szolival kapcsolatos kérdések....

Szolival kapcsolatos kérdések. Mit és hogyan?

Figyelt kérdés

Soha nem voltam még azt jelezném :)

- Először érdemes csokicsöves szoliba menni vagy mehetek simába is?

- Mennyi a legkisebb időtartam, a 6 perc?

- Álló vagy a fekvő javasolt?

- Szemet csukva kell tartani?

- Mindenhol adnak szemvédő szemüveget?

- Meztelenül vagy fehérneműben illik szolizni, esetleg a meztelen verzióért megszólhatnak?

- Igaz, hogy utána pár óráig nem szabad fürödni, tusolni?

- Anyajegyeim bekenhetem valamivel, vagy eltakarhatom őket?

- Mindegyik szoli ezzel a zsetonos módszerrel működik?

- Magamnak kapcsolom és állítom be, vagy a dolgozók csinálják?

- Kijöhetek mielőtt lejárna az időm? ( enyhe klausztrofóbia :) )

- Hajamat fogja fakítani, mint a rendes nap?

Azt hiszem ennyi, köszönöm előre is.


2013. jan. 10. 13:54
 1/5 anonim ***** válasza:

szerintem jobb a csokiscsöves.aaz hogy mennyi a legkevesebb perc, az változó valahol 2, valahol 3 stb. szerintem az álló jobban barnít,meg valamennyivel higénikusabb. a szemedet inkább csukd be, de nem fogsz megvakulni ha véletlenül kinyitod,én is kiszoktam néha nyitni, hogy megnézem hány perc van még. szemvédőt én még soha nem kaptam. a meztelen verzióér nem szólnak meg mert nem látnak, de ha fekvőbe mész akkor egy bugyi azért legyen. az anyajegyeket beszoktam kenni naptejjel, vagy leragasztom. a "dolgozó" állítja be a szolit, nem mindegyik szoli zsetonos,sőt. persze hogy kijöhetsz nem leszel bezárva:) hát hogy hajadat fakítja e. azt most nem tudom,de lehet,.

de ezeket biztos elmondják majd,ha mondod hogy most mész először.:)

2013. jan. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem fogja kiszivni a hajadat, a többire válaszolt az első. Bár a legtöbb helyen 5-6 perc a minimum. Azért is ajánlatos a csoki avgy caffe love cső mert azokban nem égsz meg és első alkalommal látszik már. Tényleg nem ajánlatos utána tudsolni pár ótráig. Ha kened magad spec krémmel még jobb az eredmény a legtöbb szoliba lehet venni spec krémet hozzá.
2013. jan. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm nektek :)

Nem vagyok igazából egy szoli párti, pár éve még bátran nyilatkoztam, hogy én sose, de ma már megijedtem magamtól, hogy milyen fehér vagyok :)

2013. jan. 10. 16:52
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem 8 perc csokicső eredménye: piros céklaszín, nagyon leégtem :S
2013. jan. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
utolsó, hát fokozatosan kéne. mondjuk elsőre elve 4-5 percet ajánlanak és utána. én már régen voltam,mert napgombám lett a sok napozás és szolizástól..majd ha elmúlik megyek:D
2013. jan. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!