Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kinéztem egy tartós hajegyenes...

Kinéztem egy tartós hajegyenesítéssel kapcsolatos, nagyon kedvezményes kupont. Viszont hallottam már olyan tapasztalatokat, hogy az eredmény egy hétig tartott. Van valakinek valamilyen tapasztalata?

Figyelt kérdés
2012. nov. 2. 22:35
 1/2 anonim ***** válasza:

hogy lehet olyan kupont szerezni, és melyik városban? :D


sajnos nekem még nincs tapasztalatom, de nagyon szeretném kipróbálni ezt az újfajta módszert mert szenvedek a göndör hajammal. szerintem a tartósság meg attól függ, hogy milyen fodrász csinálta, meg attól is, hogy az illető betartotta e azt, hogy xy óráig nem érheti víz a hajat.

2012. nov. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

[link] (itt a link)

Volt olyan ismerősöm,aki elment egy kuponos akcióval erre a szolgáltatásra és egy hét múlva göndör volt a haja.Ezután elment egy rendeshez és hónapig tartott. ezért kételkedem kicsit. :S

2012. nov. 3. 12:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!