Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek a pattanásaimmal?

Mit tegyek a pattanásaimmal?

Figyelt kérdés

Eléggé csúnya, a gyulladásoktól már vörös pattanásaim vannak. Nagyon szégyellem, ha alapozót használok még több lesz, viszont AVON-tól használok egy ilyen leszárítós korrektort, de az sem nagyon használ, mert csak éjjelre szoktam, de akkor igazából letörlődik ahogy forgolódok. De ha napközben használom, akkor nagyon nagyon kevés mennyiséget kell, mert nagyon eltűnik a bőrömtől /csak egy árnyalatban kapható/ és egyszerűen nem tudom mit tegyek, NAGYON ENYHÉN zsíros a bőröm is.. A kozmetikus nem tudott igazán segíteni, csak vörösebb lett az arcom. Kérlek segítsetek! Előre is köszi!

13/L



2013. jan. 10. 18:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezt lehet venni akár a TESCO-ban is,nekem BABABŐRÖM lett tőle!Vizes bőrre kenni,belemasszírozni,utána 10 perc után lemosni. Viszont ha 10 perc után nem mosod le,foszlik a bőröd,de nagyon. Nekem sokat segített ez a készítmény,érdemes volt megvenni.

[link]

2013. jan. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Utána nézek. És még azt is akarom mondani, hogy tonicot is használok, azt is az AVON-tól, miteszerek ellen
2013. jan. 10. 18:27
 3/3 anonim ***** válasza:
A tonikok nekem soha sem használtak.....Azok inkább megelőzésre vannak,gyengék.. (nekem)
2013. jan. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!